SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEM / NIE JEM by Biniu - oficjalny watek Q&A - Patrz str 54 !

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 299534

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Dzisiaj pierwszy raz od 5 tygodni głód mnie pokonał,byłem na nocce w pracy ,nie spałem cała noc ,ostatni posiłek zjadłem o 22 ,a jak przyszedłem o 8 rano do domu to zjadłem wszystko co było w polu widzenia Uznam to za cheat meal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Poczytalem troche wypowiedzi Martina i uswiadomil mi jedna rzecz na ktora wczesniej nie zwrocilem uwagi. Uczucie glodu w trakcie postu (jesli w ogole wystepuje) jest duzo mniejsze niz glod miedzy posilkami co 3h.
Jeszcze ciekawa rzecz dotyczaca kobiet:
"As we’re on the subject, I’ll also mention that I’ve revamped the diet guidelines I use for my female clients. For example, the fasted phase is now 14 hours by default, not 16 hours which is the case for men. This has brought about much greater diet compliance and less negative symptoms among women. The rationale for changing the guidlines makes a lot of sense based on the amount of feedback I’ve been getting, as well as my research on the topic. It turns out that women has lower plasma glucose concentrations than men after the same time spent fasting. In practical terms, this means that women in general are more likely to get moody and hungry if they go too long without feeding, while men can go longer without experiencing any negative effects, and this is exactly what I’ve been seeing. Men can do 16 hours quite easily, not so with women; for them, 14 hours is the sweet spot."
Zrodlo: http://www.leighpeele.com/martin-berkhan-and-intermittent-fasting-interview 

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
Do tego posiłku są jeszcze 2 banany Oliwy sobie oszczędzę, bo mleko jest 3,2%.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Men can do 16 hours quite easily, not so with women; for them, 14 hours is the sweet spot."

u nas kobietki chyba sa mocniejsze bo o ile pamietam uczestniczki naszych watkow mowia o dluzszych postach bez problemow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Do tego posiłku są jeszcze 2 banany Oliwy sobie oszczędzę, bo mleko jest 3,2%.

mi pasuje

ew dodaj drugi (i trzeci) podobny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Dj_Smalec

glowa do gory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Tak Biniu ale " It turns out that women has lower plasma glucose concentrations than men after the same time spent fasting."

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nie czytalem calosci musialbym poswiecic zbyt duzo czasu (choc wniosek wydaje sie miec pewne podstawy) - chwilowo nie dam rady ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5533 Napisanych postów 16407 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 328712
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
solaros kilka/nascie stron wczesniej robil rozpiske

probowac nie probowal ale wspominal cos w swoim tescie ze zamierza
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Próbki

Następny temat

Olimp Super Whey Gainer 4000

WHEY premium