SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEM / NIE JEM by Biniu - oficjalny watek Q&A - Patrz str 54 !

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 298374

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7301
No wlasnie.Osobiscie mam zwykle Olimp Omega 3.Nalezy je przyjmowac w wiekszej ilosci, anizeli w przypadku Gold Omega 3?Jesli tak, to w jakim stosunku?

Druga sprawa.Jesli ktorys dzien przypadka mi wylacznie na same aeroby, to potraktowac to jak dzien treningowy i pierwszy posilek zaczac od razu po nich?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2320
Mam pytanie co do rozpuszczania BCAA w wodzie. Jak długo związek ten jest aktywny w formie rozpuszczonej? A jeśki chodzi o diete to już minąl cały tydzień i widać znaczne różnice jeśli chodzi o spadki tłuszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 545 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2926
Mam pytanie co do rozpuszczania BCAA w wodzie. Jak długo związek ten jest aktywny w formie rozpuszczonej? A kogo by to obchodziło Jeżeli działa to fajnie, lepiej ciemnej strony mocy zbytnio nie zgłębiać. Tak w ogóle chodzi Tobie o to ile może tak BCAA rozpuszczone stać?

Jak coś, na 100% gdzieś w badaniach naukowych było to rozważane.
https://www.sfd.pl/Badania_Naukowe-f405.html - dużo rzeczy tam jest ale trudno coś odnaleźć bo dość fachowo pisane :D

A jeśki chodzi o diete to już minąl cały tydzień i widać znaczne różnice jeśli chodzi o spadki tłuszczu.
Mi za drugim podejściem (tym teraz) efekty było widać już po 3 dniach Tak już się nastawiłem że jak będzie ładnie szło, marzec przyszłego roku będę przeżywać z 11% BF w sobie

qpen - sprawdz skład na necie. Gold Omega ma chyba więcej poszczególnych składników (nie pamiętam) ale i tak dawkowanie uwarunkowane jest od diety.

Druga sprawa.Jesli ktorys dzien przypadka mi wylacznie na same aeroby, to potraktowac to jak dzien treningowy i pierwszy posilek zaczac od razu po nich?
Powiem tak : jeżeli nie pomoże, to na pewno kwasy tłuszczowe nie zaszkodzą. Niech Ci pójdzie na zdrowie.

/pzdr

Pomogłem? Walnij SOG'a!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Mam pytanie co do rozpuszczania BCAA w wodzie. Jak długo związek ten jest aktywny w formie rozpuszczonej?

nie kojarze bezposrednich badan - zbytnio mnie to nie interesowalo - wazne bowiem ze DLUUUGGGOOOO

spozywajac normalnie np w ciagu calego dnia jestes spokojny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Jesli ktorys dzien przypadka mi wylacznie na same aeroby, to potraktowac to jak dzien treningowy i pierwszy posilek zaczac od razu po nich?

aeroby (jesli nie HIIT) traktujemy jakby ich wcale nie bylo (no chyba ze masz na mysli maratony lub podobne - to inna bajka)

wiec ... ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1111
sory że tak długo, warzywa:marchew,ogórki,kapusta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Mam zamiar wejść na ten sposób odżywiania, ale tyle już przeczytałem, że mam trochę mętlik co do niektórych spraw. Moje pytanie dotyczy makroskładników. Chciałbym się zredukować (180cm-86kg)i oczywiście boję się węgli (oczywiście szczególnie przed snem). Zapotrzebowanie kaloryczne biorąc pod uwagę aktualną aktywność, to ok 3000kcal, wiec myślę, żeby dać trochę ponad 2000kcal na redukcji. Czy takie rozplanowanie makroskładników jest ok? 50% białka, 30% tłuszczu i 20% węgli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 352 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5811
Nie jestem znawcą, ale taki procent białka to przesada tym bardziej dopiero przy wejściu na dietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Dunnham:
250g białka, 100g węgli,60 fatu?
250g to prawie 3g na kilogram, wiec jak pisze kiaudia, to może być przydużo. Ale jeżeli już wczesniej jechałeś na takiej ilości wiec powinno być ok. Jak nie, to zmniejsz białka, a dodaj fatu.
Proponował bym też trochę manipulowania węglami/tłuszczem. W dni treningowe 100g węgli(z tego 50-80g zaraz po treningu razem z WPC), w DNT 50g węgli w pierwszym posiłku, reszta w kalorii z fatu(kalorie z "oszczędzonych" węgli).
Ale to tylko wtedy gdy już jechałeś na LC. Jeżeli nie masz doświadczeń z LC, lepiej inaczej zbilansuj makroskładniki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za odpowiedzi. Carb Cycling byłoby tu wskazane. Gdzieś na sfd przeczytałem, że białka 2,5g na kilo masy ciała, dlatego tyle dałem. Wcześniej jakiś czas jechałem właśnie na LC (skupiłem się na 2g białka na kilo ciała). I teraz nie wiem jak procentowo rozłożyć makro. 40%-B, 30%-W, 30%-T? Gdybym dał białka 2g na kilo ciała, ok 100g węgli i 1g tłuszczu na kilo ciała to wychodzi z białka 688kcal + z węgli 400kcal + 774kcal z tłuszczu co razem daje ok 1850kcal. Wystarczy?

Zmieniony przez - Dunnham w dniu 2011-08-11 23:52:38
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Próbki

Następny temat

Olimp Super Whey Gainer 4000

WHEY premium