SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEM / NIE JEM by Biniu - oficjalny watek Q&A - Patrz str 54 !

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 300147

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
Węgle walić w keto, czy trzymać na jakimś poziomie? Póki co trzymam się FBW Wodyna(przynajmniej przez ten tydzień "masy"), czy może lepiej zmienić na Ruskiego Miśka po zejściu znowu ?

Zmieniony przez - Granathar w dniu 2011-07-26 12:40:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nie widze u wiekszosci dodatkowyh wyrzeczen w postaci niskich ww
jesli ktos z automatu swietnie sie czuje na keto - OK
ale jesli zmusza sie - wtedy JEM / NIE JEM nie potrzebuje wersji keto no moze poza poziomami >> 10%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
Mi niskie węgle nie robią za bardzo różnicy, ale to może później znowu będę obcinał i tyle Na razie insulina mogłaby się trochę przydać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
oooo

a juz z pewnoscia NIE obcinaj ich na przerwie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
Niee, teraz ładuję ile wlezie węgli Kilka worków ryżu schodzi i ogólnie mniej czaję się z czitami, ot po prostu naćpanie organizmu substancjami odżywczymi(chyba ze 3300 kcal mam). A od poniedziałku próbuję J/NJ, jednak osobiście pewniej bym się czuł z posiłkiem przedtreningowym, aczkolwiek czytałem, że trening na czczo zwiększa syntezę białek(pytanie tylko ile ich wcześniej rozwali). Zalecił zdaje się albo BCAA(to już mam), albo ew. WW o niskim IG.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 948
1)Czy napoje light podczas okresu glodu moga zaburzyc strukture j/nj? Jest to do 60kcal

o tym w nastepnym numerze Perfect Body

ptanie na tyle czesto zadawane ze postanowilem sie z nim dokladnie zmierzyc


1)Ogolnie jestes na tak czy nie? bo nie wiem czy sie dalej zaopatrzac :)

2)Czy J/NJ ma sens na CKD przy bf w okolicach 15, czy najlepsze rozwiazanie to bf 10< ?

3) Wszyscy mowia o przejsciu z normalnego zywienia na J/NJ , a jak sytuacja wyglada odwrotnie?
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
1. odpowiem tak Koniu - duzo pija
ja bazuje na wodzie

2. mozna laczyc J/NJ z CKD na ~15%
ale czy potrzeba - watpie !

3. Mawashi wiem ze wrocil do tradycyjnego jedzenia
osobiscie nie widze plusow takiego przejscia ...
co oczywiscie nie znaczy ze czasem nie zjem z Rodzina sniadania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 948
1)Sa inne przeciwskazania niz zawartosc aspartamu itp itd? Kiedy moge oczekiwac PB z artykulem o tym?

3) Ida za tym jakies negatywne skutki?

Dzieki za odp, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
A jak J/NJ funkcjonowałoby z pracą fizyczną? Nie powiem, niekiedy oranie jest w miarę ciężkie(dzisiaj choćby przerzuciłem chyba z 7 ton metalu). Tętno co prawda niskie(bliskie spoczynkowego), ale jednak mięśnie pracują niekiedy dosyć intensywnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Kaczynskii

1. artykul ukaze sie w numerze wrzesniowym Perfect Body

3. nie widze przeciwskazan ale jak wspomnialem nie widze tez zyskow
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Próbki

Następny temat

Olimp Super Whey Gainer 4000

WHEY premium