SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEM / NIE JEM by Biniu - oficjalny watek Q&A - Patrz str 54 !

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 300235

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2422
do sko na le!
w takim razie w sobotę zaczynam. mam nadzieję, że do poniedziałkowego treningu organizm się zaadaptuje.

pozdrawiam


a.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
Dobra. Spróbowałem treningu na czczo.
Byłem ZA wytrzymały

Robię ten trening Russian Bear i zrobiłem ostatecznie 10 serii Push-Pressa i Podciągania podchwytem(po 5 powt) i 11 serii MC(też po 5 powt). Zrobiłbym spokojnie ze 13 serii w PP i podciąganiu, jak i z 13-14 serii w MC, ale zdrowy rozsądek mi podpowiadał, że nawet jeśli w treningu jest założenie, że mam robić tak długo aż nie wyrobię 5 powt, to przesadzać nie można

Efekt? Mam tak porozpieprzane plecy dzisiaj, że łeb mały Z żarciem ciążącym na żołądku raczej bym tak czadu nie dał. Nie mniej jednak trening jest dosyć ciężki, więc nie byłem zupełnie na czczo. Przed treningiem ok 1,5 h pochłonąłem 100 g ryżu brązowego i jakieś 20 min przed 10 g BCAA. Na samym BCAA coś takiego to byłby zdecydowanie zły pomysł(a od przyszłego tygodnia zamierzam coś dowalić poza tymi głównymi ćwiczeniami, więc tym bardziej).

Do diety zaadaptowałem się z marszu. Jednak zabawy bez WW robią swoje. Nawet pierwszego dnia nie czułem głodu. To nie głód tylko takie "hmm, coś bym zjadł?". Generalnie faza postu jest bezproblemowa całkowicie. Problemowa jest za to faza jedzenia
Nie powiem, zjadam wszystko. Nawet nie mam brzucha jak 5 litrowy baniak, ale problem jest z TEF.

W treningowy wygląda to tak:

Przed treningiem 100 g ryżu na wszelki wypadek.

Po treningu 15-21 żarło:

1. Litr mleka 3,2% + 50 g WPC + 100 g ryżu(ryż po chwili dopiero)
2. 200 g kuraka + 10 g midgałów
3. 150 g wołowiny + 10 g oliwy
4. 250 g twarogu półtłustego + 200 g jogurtu greckiego

No i ten ostatni posiłek jest taką siekierą najprawdopodobniej jeśli chodzi o termogenezę.

W nietreningowy jest to samo, z tym że brak przedtreningowej torby ryżu i zamiast 50 g WPC wchodzi jajecznica z 5 jajek.
Mleko oczywiście idzie na pierwszy rzut, na podniesioną wrażliwość insulinową moim zdaniem idealny posiłek(tym bardziej, że płynny).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 545 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2926
Biniu a sie wkur^%$# tak ładnie wszystko rozpisałem, dałem wyślij szybką odpowiedź, poczekałem aż załaduje i wyłączyłem kompa :D Patrzę a tu dziada nie wysłało
Więc oto brzydkie pytania :

* Faza wyjściowa którą polecasz to jest 18/6 (NJ/J). Ja póki co ciągnę 20/4 (bo są fajne efekty). Czy można manipulować tymi godzinami tak że np. poniedziałek 18/6, wtorek 20/4, środa 19/5, czwartek 21/3, piątek 18/6. Pytanie to rodzi się w mojej głowie ze względu na różne dnie (raz jest urwanie głowy, trening + aero, jeszcze jakieś spotkania. Kcal jest dużo a nie ma apetytu. Wtedy daję 18/6. Inny dzień, dajmy taka niedziela - gdzie praktycznie nic nie robie, odpoczywam od siłowni i od biegów,ogólnie od wszystkich treningów, wszystko mam głęboko w poważaniu, automatycznie dużo mniejsza ilość kcal - 21h postu i 3h papu. Czy takie coś jest mile widziane wg. Ciebie?

* Gdy trening aerobowy rozbijam na 3 (5 rano, później od razu po siłowni, i wieczorem ok 20-21) przy pierwszym 30min biegu mogę popylać tylko o szklance wody?
drugi bieg po siłowni to już automatycznie BCAA (zapijane przed treningiem jak i w trakcie) i trzeci bieg o szklance wody (ew. wczesniej zjedzone papu). Można to tak rozbić i biegać na pustaka ze względu na niskie ryzyko palenia mięcha (bieg na 60-65HRmax)

* Resztę pytan dodam jutro jak sobię co nieco przypomnę


ps. Może organizujecie w najbliższym czasie jakiś test sponsorowany (redukcja) [chociaż masa też mogłaby być bo u mnie chudo z mięskiem ^^] i szukacie królików doświadczalnych?? Jeżeli tak to daj znać, chętnie bym spróbował się do niego załapać

Zmieniony przez - AnonimBS w dniu 2011-08-03 23:44:08

/pzdr

Pomogłem? Walnij SOG'a!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Wrzucam swoja dietke do oceny.Czy nadaje sie to do redukcji? posilek o 19 jest bezposrednio po treningu i w domu posilek 19.30 mam tez pytanie gdyz nieraz niewyrabiam sie z czasem czy mozna dac ten z 19.30 przed trening ok 2 h przed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
mam nadzieję, że do poniedziałkowego treningu organizm się zaadaptuje.

nie tyle zadaptuje co bedzie wdzieczny - jak wskazuja relacje wiele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
No i ten ostatni posiłek jest taką siekierą najprawdopodobniej jeśli chodzi o termogenezę.

wszyscy tego doswiadczamy - bardziej lub mniej
osobiscie minimalizuje ten 'problemik'
przed snem lykajac 80g proszku z





TEF nie jest tak upierdliwe
jednak w chlodnijsze dni dodam albo duzo tluszczow do tego - olej kokosowy bardzo grzeje albo zastapie posilkiem stalym czesc - takiej ilosc bialka na noc byloby trudno zastapic jedzeniem ...

Przed treningiem 100 g ryżu na wszelki wypadek.

sprzwdzisz za chwile ze nie bedzie potrzeby

Mleko oczywiście idzie na pierwszy rzut, na podniesioną wrażliwość insulinową moim zdaniem idealny posiłek(tym bardziej, że płynny).

jesli tolerujesz - swietnie - korzystaj i ze smak i z wlasciwosci !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
* Faza wyjściowa którą polecasz to jest 18/6 (NJ/J). Ja póki co ciągnę 20/4 (bo są fajne efekty). Czy można manipulować tymi godzinami tak że np. poniedziałek 18/6, wtorek 20/4, środa 19/5, czwartek 21/3, piątek 18/6.

zdecydowanie TAK
widze ze chwyciles idee przewodnia JEM / NIE JEM
18/6 to moja osobista preferencja - NIE nakaz - nawet NIE zasada

Gdy trening aerobowy rozbijam na 3 (5 rano, później od razu po siłowni, i wieczorem ok 20-21) przy pierwszym 30min biegu mogę popylać tylko o szklance wody?

TAK
BTW swietny pomysl z dzieleniem aerobow - pisalem o tym w ktoryms z Perfect Body - tak dziala lepiej niz jeden o dlugosci wszystkich trzech !

co do testow w dziale Olimp - sledzcie dzial
NIE ZNACIE DNIA ANI GODZINY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
tao822

wyglada solidnie jako punkt wyjscie

oczywiscie polecilbym Tobie bardziej WHEY PROTEIN COMPLEX 100%® w pierwszym posilku

gdzies bym jeszcze dodal warzyw - same brokuly to moze byc zbyt malo - chyba ze to tylko przyklad

byc moze orzechy przenioslbym na koniec dnia i zapomienil z jablkiem ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok wracam do j/nj bylem u endrokrynologa dostalem euthyrox 50 na subkliniczna niedoczynnosc tarczycy czuje sie coraz lepiej a dopiero 3 dzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
No niestety TEF mocno daje mi się we znaki To zapewne przez ciężkostrawność kazeiny. Jestem rozpalony jak grzejnik, prawie się leje ze mnie. W pokoju na noc okno otwarte a i tak z ciała wychodzi tyle ciepła, że nie da się wytrzymać.
Problem jest głównie dlatego, że nie można spać przez to(rozbudzam się bardzo jak mi TEF skacze). A jest to poważny problem.

Czasem to nawet z rana jestem jeszcze cieplejszy niż normalnie.

Zmieniony przez - Granathar w dniu 2011-08-04 09:01:45
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Próbki

Następny temat

Olimp Super Whey Gainer 4000

WHEY premium