SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hekade Droga na scenę 2015-2016 //pods.redu 62s

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 106256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
BARKI
Wyciskanie hantli Rampa 8 + dropek
15x21 /8x31 /8x33 /8x36 /4x38 + od razu drop: 6x25 - 6x20 -8x13kg - 15x7kg + regres: 20kg x 15p

Unoszenie na bok ciężko 3x10
10 x 3s x 13kg

Wymachy sztangą w przod + podciaganie wzdłuż tułowia 3 x 15 x 20kg (1p w przod, 1p wzdłuz tulowia = 1p)

Odwrotne rozpiętki 3 x 30 x 7kg

+ na dobitke superseria
Face Pull + Unoszenie w przod + Unoszenie na bok

Aero:
10 min przed treningiem (dojazd rowerem dosc intensywnie bo yebalem po mnie mocno deszczem %))
15 min po treningu a w tym 10 interwałó (10sek fast > 20 sek slow)


Filmy:
Regres 20 x 15





Jedzenie:
450g ryzu
500g fileta
200g twarogu chudego
200g twarogu poltlustego
10 jaj
~2.5kg warzyw

i oprócz tego przed treningiem 3 kostki czekolady gorzkiej
i po treningu 3 kostki czekolady gorzkiej


czyli jakieś 12g ww więcej (fat wliczyłem, tzn wyszł go tu około 10g, wiec obcialem po prostu 2 zoltka %) )



Komentarz dnia:
Prze mega kozacki trening. Myślałem ze 21kg będzie już cos czuć a to tak lajtowo szło ze zaliczyłem tą serie do rozgrzewki Doszedłem do 38kg na 4p ale nie bylem usatysfakcjonowany z tej ilosci powtorzen wiec postanowilem od razu 1 dropka walnąc, potem znow mi cos nie pasowało itp i wyszły 4 dropy a potem jeszcze regres walnąłem Dalej Unoszenie na bok dość ciezko, 3p ostatnie LEKKO oszukane, moglem zrobic więcej bo do zalamania nie doszło ale zostawialem tak zapasu z 2-3p. Dalej fajna superseria, unoszenie sztanga w przod + unoszenie na bok, robilem tak ze 1 p unoszenia w przod i jedneo w bok, potem jednow przod itp itd.... aż było to 15p, oczywiscie poprawnie technicznie bylo tylko 12p, potem staralem sie juz kontrolować faze negatywną bo zaczalem troche zarzucac Na tylny akton to odwrotne rozpiętki i na koniec na ostateczne dopompowanie triset, tu nie "szarzowalem" i wszedzie pozostawialem z 3-5p zapasu.

Przed treningiem jak wyjezdzalem przyszła do nas ciotka i dala mi gorzka czekolade... I tak sie na mnie ta czeko patrzyla ze sie skusiłem początkowo na 3 kostki, oczywiscie od razu obliczyłem ile jest tu fatu, wegli, co odjac po treningu by się wyrównało i oczywiście pół treningu miałem wyrzuty sumienia A jak wróciłem z treningi, po interwałach bylem tak kurevsko głodny a zarcie sie dopiero robilo ze znow sie skusiłem na 3 kostki i wyszło tego około 33g co daje ok 10g wegli prostych i z 10g fatu, fat wliczylem, obcialem zoltka, wegli juz nie wliczylem, ale zjadlem tą czekolade w najbardziej korzystnych porach wiec powinno byc chyba wszystko ok ? (ta redukcja zryła mi psyche)


a takie coś dzis jadłem :











Zmieniony przez - Hekade w dniu 2014-09-11 23:12:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
te czekolade mogłes spokojnie zjesc bez wliczania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Czekolada?! Masz za słabą psychikę do tego sportu - możesz sobie już odpuścić.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Po ciężkim treningu śmiało możesz zjeść obfity posiłek z dodatkiem czegoś słodkiego
Tutaj nie ma możliwości, by cokolwiek odłożyło się w tkankę tłuszczową.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
1L lodów pięknie wchodzi po treningu
I tak w glikogen pójdzie

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Dobra chlopy juz mam spokojna glowe w niedziele po nogach, po posilku po treningowy godzinę, mam juz zaplanowanego kebsa, nawet go w bilans nie bd wliczać :)

Zmieniony przez - Hekade w dniu 2014-09-12 09:42:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Kebaby są dla słabych! 1,5L Algida z Biedronki jedzona wielką łychą
eeeeh, rozmarzyłem się!

Leci ktoś na Strzegom jutro? Wybieramy się z kumplem.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
ronie220
Po ciężkim treningu śmiało możesz zjeść obfity posiłek z dodatkiem czegoś słodkiego
Tutaj nie ma możliwości, by cokolwiek odłożyło się w tkankę tłuszczową.


Dwie duze pizze + na deser litr lodow z wkruszona duza paczka oreo, moge? %)

Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2014-09-12 09:59:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Ja mialem tam byc ale sie plany popykerdolily i nika mnie nie będzie

btw. Pytałem o to mojego zioma na pw, ale chcialbym poznać jeszcze Wasze zdanie w tej sprawie a jako ze w temacie jest wiele dobrych bodybuliderow z których czesc startuje itp itd.zadam to pytanie tez tu i bardzo bym Was prosil, żeby jak najwieksza ilosc osób wypowiedziala sie w tej sprawie bo chcialbym mieć taki jasny poglad na to...

skonczylem redu, bylo odwadniane, org dostal pod koniec trochę w dvpe itp, zrobilemprzerwe tydzień calkowicie od treningów ale lecislo codziennie aero 35min dziennie. Teraz od pobiedzialk ruszylem z treningami dość mocno. Tzn nie trenowalem każdej partii do mega zaj**ania jak to bylo na masie na końcówce, ale treningi byly wymagające i dość męczące. Moje pytanie brzmi, czy lepiej bylo zrobić luźne treningi, wszystko pozostawiane z zapasami itp czy juz na lajcie mogę katować sie ? Większość zauwazylem ze odpuszcza treningi mocne po redukcji i trochę luzuja a po 2-3tyg dopiero wchodzą na wysokie ciężary i spora intensywność. Ja generalnie jakoś przemęczony sie nie czuje czy cos, po treningach mogę spokojnie cos doj**ac na partie i nawet na końcu aero dalbym rady raz wiecej ich zrobić. Po klatce/plecach domsy byly 2dni,potem już ani sladu, nie wiem teraz czy zluzować trochę i pozostawiać zapasy czy normalnie mogę nalurvoac dropy,regresy,gigantserie i juz normalnie trenować %) ? Pytanie blachę ale po redukcji wszystko wygląda inaczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Hekade

skonczylem redu, bylo odwadniane, org dostal pod koniec trochę w dvpe itp, zrobilemprzerwe tydzień calkowicie od treningów ale lecislo codziennie aero 35min dziennie. Teraz od pobiedzialk ruszylem z treningami dość mocno. Tzn nie trenowalem każdej partii do mega zaj**ania jak to bylo na masie na końcówce, ale treningi byly wymagające i dość męczące. Moje pytanie brzmi, czy lepiej bylo zrobić luźne treningi, wszystko pozostawiane z zapasami itp czy juz na lajcie mogę katować sie ? Większość zauwazylem ze odpuszcza treningi mocne po redukcji i trochę luzuja a po 2-3tyg dopiero wchodzą na wysokie ciężary i spora intensywność. Ja generalnie jakoś przemęczony sie nie czuje czy cos, po treningach mogę spokojnie cos doj**ac na partie i nawet na końcu aero dalbym rady raz wiecej ich zrobić. Po klatce/plecach domsy byly 2dni,potem już ani sladu, nie wiem teraz czy zluzować trochę i pozostawiać zapasy czy normalnie mogę nalurvoac dropy,regresy,gigantserie i juz normalnie trenować %) ? Pytanie blachę ale po redukcji wszystko wygląda inaczej





Okres po wycince to najlepszy moment na masowanie, mowisz ze wiekszosc odpuszcza ciezkie treningi, wiekszosc na jakis okres odpuszcza miske no ale ookej, niech bedzie. Tylko zwroc na uwage czy dana osoba startowala w zawodach, na zmienne typu za dlugie bycie ON i teraz mostek/OFF na ktorym nie ma sensu sie katowac, finanse itp...

Czujesz ze mozesz i inne kwestie typu finanse/praca/szkola ci na to pozwalaja to nie mysl nad tym tyle, wszystko rozkminiasz jak zwykle bez sensu...

Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2014-09-12 10:23:44

Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2014-09-12 10:24:39
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"Długa przerwa czyli czas na wypasiona kanapkę"

Następny temat

Dieta dla osoby cwiczacej

WHEY premium