SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do parteru Cię sprowadzę i nowy spam poprowadzę!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196726

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
koles jest mistrzem tylko chael slabo jak dla mnie,nawet bym chyba nie poznal,gdyby nie mowil o Andersonie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Zawsze z Nate gniję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1976 Napisanych postów 19833 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731818
Diaz najlepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
Chvja tam Wand miszcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
anderson chce ponoc walczyc z cungiem le, nie no zaj**isty pretendent

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Koniec urlopu,w Anglii znowu...Mialem przygode ze stopem,ze koles strzelal pistoletem gazowym do nas,wzial nas na stopa,jak bylismy na wagarach w szkole sredniej...A laske z klasy koles wywiozl do lasu,matka dala jej na bilety,a ona szlugi wolala kupic,do szkoly trzeba bylo dojechac...Zatrzymal sie stary cap jakis,skrecil do lasu i kazal jej sie dotykacOd tamtej pory juz stopa nie lapie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Anderson to troll a tak na poważnie to się nie dziwie, Bisping czyli pewne zwycięstwo i PPV poszło się j**ać przez Vitora a 2 walka z Vitorem zawsze niesie ryzyko porażki dla Spidera, Weidmana już zupełnie będzie unikał a 41 letni Cung Le jest w ch** rozpoznawalny nooooo i znokautował Franklina i $ dla pająka i pewna wygrana, póki Cung nie poszedłby spać przynajmniej mogłyby fajne kopnięcia być z obu stron

Mam nadzieję, że Evansa Anderson unikał nie będzie a podejrzewam, że będzie jak ch**!

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-01-29 15:58:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
btw jako fan MMA chciałem sobie posłuchać wywiadu z Daną, ale zapomniałem, że jestem z Polski i mi nie wolno



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
http://www.mmajunkie.com/news/2013/01/despite-silva-avoiding-it-at-all-costs-weidman-hopeful-for-july-title-shot

Weidman obecnie nie zasługuje na TSa! Jak Evans przejedzie się po Lil Nogu to on powinien TSa dostać, bo z MW nikogo innego nie ma a potem zwycięzca Belfort/Rockhold.. kogo pokonał Weidman!? Wypunktował Maie a jego performance nie był imponujący, ale ok short notice dlatego i tak respect, pewnie jakby miał tyle czasu co Maia na przygotowanie byłoby lepiej no i Munoz, który wracał po poważnej kontuzji i następna walka Munoza pewnie pokaże czy to Munoz już jest cieniem czy Weidman był taki rewelacyjny imo 50/50 prawdy w tym i w tym poza tym kogo Munoz tak naprawdę pokonał!?
Wniosek jest prosty - Weidman nie zasługuje na Spidera w szczególności, że miał z Boetschem walczyć, złapał poważną kontuzję łokcia (?) i po roku przerwy może w lipcu dopiero powrócić nie wiadomo w jakiej formie niech wygra 1-2 walki i dopiero teraz nie należy mu się ta walka..



Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-01-29 16:34:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Rashad walczył w HW, teraz LHW, chce zejść do MW, już się boje co będzie dalej...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Aleksander Emelianenko chory.KSW miało rację

Następny temat

Jakie skuteczne i proste kombinacje uderzeń do nauki bez instruktora

WHEY premium