SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do parteru Cię sprowadzę i nowy spam poprowadzę!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196638

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
gorzej jak mu zmaleje ten bicek kiedyś... ale przynajmniej ma motywacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
jakby kazdy mial myslec w ten sposob to by sie nikt nie dziargal

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Pająków za bardzo nie lubię, nie podoba mi się ich styl polowania itp. Jednych to kręci innych nie. Ja miałem boa dusiciela, ale sprzedałem jak osiągnął 2 metry bo już w domu nie miałem miejsca na terrarium większe(przy zakupie planowałem rozbudowę mieszkania, jednak nie wypaliło). Miałem jeszcze agamę brodatą, też sprzedałem z tego samego powodu. A z takich mniejszych to modliszki jeszcze, ciekawe stworzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
@astrophysic

ten niebieski w stadium L1/2 czyli wielkości muchy na alledrogo teraz jest po 120zł. Tak jakoś stoi +-150zł
a samica dorosła to kilka tyś.
Chociaż wydaje mi się,że małe były droższe kiedyś +-300zł, na hamerykańskich forach też stoją po kilkadziesiąt $
Nie mam już pająków z 2 lata to się nie orientuje tak
dla przykładu wiele pająków w stadium L1 kosztuje po pare zł .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 632 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24996
Kumpel ma skorpiona, tez fajne. Karmi się to rzadko, a im wiekszy tym łagodniejszy ponoć :) więc i efekt swój ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
na gada w domu moze bym sie skusil ale pajeczaka nigdy
kumpel mial ptaszniki, jeden raz mu uciekl z pudelka, sam sobie wieczko otworzyl skubaniec
mi wystarczy kot i pies, reszta na national geographic

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
I mówisz, że dziwne jak się daje wężom króli i szczury np. Mnie bardziej brzydzi pajęczyna itp. Niż widok jak wąż poluje na szczura, ale jak już pisałem każdy woli co innego.

Dla przykładu raz dałem jaszczurce mysz, żeby zobaczyć właśnie jak sobie poradzi(te jaszczurki można spokojnie karmić myszami). I mi się to w ogóle nie podobało, za długo się z nią męczyła, żal mi się zrobiło myszy. Ale z kolei oglądać jak wąż jest niewidoczny do gryzoni, i w ułamku sekundy go praktycznie zabija to masakra. Bo to samych ugryźnięciem i pierwszym owinięciem szczur już jest ogłuszony i później to kwestia czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 632 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24996
Jakby mi pajak sp******il z terrarium to bym sie wyprowadzil chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
zlapal go, ale kumpel sie troche nameczyl zanim pieszczoch dal sie chwycic, podobno na kazdy ruch reagowal agresywnie

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Nie raz było tak, że wąż powiedzmy leżał na spodzie terrarium, ja wpuszczałem szczura, ten po nim chodził kilkanaście minut, w końcu usiadł sobie spokojnie i pach. Dwa tyg z głowy.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Aleksander Emelianenko chory.KSW miało rację

Następny temat

Jakie skuteczne i proste kombinacje uderzeń do nauki bez instruktora

WHEY premium