SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do parteru Cię sprowadzę i nowy spam poprowadzę!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196713

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja zawsze jak biore kogos na "stopa" mowie, że dopóki będziesz opowiadac dobre dżołki dopóty jedziesz.Jak czerstwe wysiadka.Czasem ludzie nieżle kombinuja lol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
bierzesz ludzi na stopa?! życie Ci nie miłe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
w życiu nikogo obcego nie wezmę na stopa a w nocy to by mnie chyba posrało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po przeczytaniu paru książek S.Kinga miałem lekkie sranko z autostopowiczami. Główie biore panienki.Jest fun
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262




najlepszy filmik prebeka

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Zdecydowanie Przepięknie ich sparodiował.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
w sumie tak w nocy wziąć jakieś 2 panienki albo 1 i na desce rozdzielczej np. położyć nóż w czerwonej farbie zaplamiony i samemu poplamić ubranie przecież chyba by zawału dostały..
btw kumpel mi opowiadał taką historię, że jego wujek wziął na stopa jakąś babkę starą i mieszkała tak, że był jej dom a dopiero jakieś 100m dalej inne domy.. i wysadza ją pod domem i zaraz potem chce cofnąć autem ale patrzy, że tej babki nie maa dopiero co wysiadła a to było w nocy a nie była tuż pod próg wysadzona więc nie mogła tak w 5 sekund być w domu i wszędzie się rozglądał nawet do rowu czy nie wpadła jak zobaczył, że jej nie ma to od razu sp*****lał do auta i do domu tak się wystraszył, o ile wujek go nie kłamie to tak było, bo raczej ten kumpel co mi to opowiadał bajek nie puszcza a go długo znam, dziwne, ale jeśli to prawda to ja bym się w auta bał chyba wsiąść i bym sp*****lał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980


1:25 Wand miażdży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co Pana najbardziej denerwuje :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
Steven0


1:25 Wand miażdży


Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Aleksander Emelianenko chory.KSW miało rację

Następny temat

Jakie skuteczne i proste kombinacje uderzeń do nauki bez instruktora

WHEY premium