SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do parteru Cię sprowadzę i nowy spam poprowadzę!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196631

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
@Rabitt - Weidman Mai nie "pocisnął konkretnie" tylko wypunktowałem zwyczajnie, ale to było short notice dla Weidmana więc i tak czapki z głów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
A Lord tam mieszka, pewnie jakieś 13-to letnie ukrainki trzymał w drugiej szafie. Nie rozbijam się, czasem tylko zmieniam auto wcześniejszemu robiąc crashtest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Lord mieszka w Chelmnie,geografia szefunciu,geografia

Zmieniony przez - maxwell rd w dniu 2013-01-18 00:29:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
dobra dobra, nie kończ, myślałem że z Chełma jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469




Mimo że to taka se prosta animacja i generalnie nie znoszę tego typu grania na emocjach, to ten filmik z połączeniu z tą muzą nawet mnie trochę wzruszył

Nie wiem czemu, ale jakimś cudem nie jest on kiczowaty...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Spoko,polowa Szczeciniakow w Warszawie nigdy nie byla,zauwazyle po rozmowach z ludzmi z zachodniopomorskiego,ze Baltyk to wiedza gdzie jest,ale juz do stolicy by z gpsem nie trafili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Warszawa j**ie syfem, chociaż Szczecin to wieś z tramwajami, do krawaciarzy mam awersje.
A w stolicy żem był, wino, hasz, i inne wynalazki palił/pij, nie bój nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Uwierz mi na slowo,ze...Polacy sie smieja z Angoli,ktorzy w zyciu Londynu na oczy nie widzieli,a sami w Warszawie nie byli...Ja zanim zaczalem zwiedzac Europe,zjezdzilem Polske...kraj mamy tip top piekny(pomijajac Slask,ale...reszte juz kazdy zna...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Śląsk też nie jest taki zły. Mam wujka na śląsku, byłem półtorej roku temu u niego w wakacje to pokazał mi piękne miejsca tam.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ja byłem w Sydney a nie byłem w Krakowie To nie żart
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Aleksander Emelianenko chory.KSW miało rację

Następny temat

Jakie skuteczne i proste kombinacje uderzeń do nauki bez instruktora

WHEY premium