SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do parteru Cię sprowadzę i nowy spam poprowadzę!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196595

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
nie ma, bo wtedy technicznie jesteś "w ruchu", mimo że stoisz. mandat jest za postój z włączonym silnikiem powyżej 40 sekund czy tam minuty w zabudowanym.

raz mi chcieli wcisnąć taki - odwoziłem kumpla, postaliśmy na parkingu przed blokiem z 20 min, silnik włączony bo było - 15 przejechali sobie i za chwilę wrócili na kontrolę
potem mi zaczął p******ić, że przepisy łamię tym włączonym silnikiem, to mu grzecznie zwróciłem uwagę, iż sam stoi już 10 minut i robi dokładnie to samo dostałem upomnienie

Zmieniony przez - lord raV w dniu 2013-01-16 11:20:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Z tymi opłatami to już choroba europejska, dlatego ja wyp*****lam do Kanady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
A jak stoje w korku i próbuje włączyć sie do ruchu powyżej 1 minuty? Mało to takich bezmyślnych przepisów jeszcze wymyślą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
Dlatego powinien byc powszechny dostep do broni,odrazu by ktos ich odj**al.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
W gruncie rzeczy 3/4 przepisów jest niedostosowanych w ogóle do realiów. Praktycznie wszystkie ograniczenia prędkości - tym bardziej, że teraz zawsze po jakimś remoncie - zrobią ładny rozjazd, gdzie wcześniej trzeba było się modlić by ktoś w dupsko nie wjechał i wstawią 70 albo 50 ch** wie po co, skoro wcześniej rozjazdu nie było, ograniczenie 90 i nikt się nie zabił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
http://forum.dlapolski.pl/viewtopic.php?t=926 znaliście historię Bergmanna? Ja wczoraj o tym sobie przypomniałem, dziwnie na czasie sie to czyta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
a od przyszłego roku ponoć zimówy obowiązkowe, co samo w sobie nie jest złe, ale daty raczej kretyńskie - od 1szego listopada do końca marca bodajże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Bzdóra, ja zakładam na 1 śnieg dopiero i ściągam jak tylko temp. przez 2 tyg wchodzą na 5-10 stopni, a że później śnieg spadnie 2-3 razy i nie poleży więcej niż 1 dzień. Horoba k***a horoba, a jeżdżenie na wielosezonówkach tez będzie be?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Diabli wiedzą. Ja też zakładam jak już spadnie. W ogóle rozbraja mnie to p******enie, że trzeba jak temperatura spada poniżej 7 stopni, bo lepiej działają niż letnie Mniej więcej tyle samo sensu w tym, co w niejedzeniu po 18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fotoradary zalewające drogi są stawiane też dlatego że nie mogą już podnieść cen paliw w Polsce bo byłyby wyższe niż w Niemczech, aktualnie są niemal na takim samym poziomie. Dlatego szukają innych sposobów na ściąganie kasy z ludzi. Jednym z nich są właśnie fotoradary.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Aleksander Emelianenko chory.KSW miało rację

Następny temat

Jakie skuteczne i proste kombinacje uderzeń do nauki bez instruktora

WHEY premium