SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do parteru Cię sprowadzę i nowy spam poprowadzę!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196657

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No mi do jednej brakuje sporo. Kontrolowanie potrafię się opuścić. Rekord na raz to 62 kg, a ważę 80 więc jeszcze trochę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja po ostatniej kontuzji czyli naderwaniu najszerszego odpuszcam sobie obciążenie przy drążku, robie na powtórzenia tylko, dopyerdolenie ciężaru zostawiam wiosłowaniu i MC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Tak mniej wiecej, zeby raz się podciagnac na 1 ręku, trza zrobić z 30 powtórzen normalnych (toeria) albo buchąc sobie z obciązeniem serie

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
właśnie wróciłem, na trzepaku na polu byłem, w kurtce, czapce, wiatr nap*****la, nie dość, że po 10 razie byłem zmęczony to już mięśnie czułem jak po treningu jak ćwiczyłem jeszcze jakieś 2mc temu, zrobiłem 14 pełnych do klaty, cienko robiłem koło 20 a w gimnazjum to z 25-27, ale wtedy ważyłem 60kg może niecałe a teraz blisko 80kg..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No własnie ja stwierdziłem że zaczynam szanować mój kregosłup i kończe z jego obciążaniem przez MC, przysiady, wiosło itp.

Niestety mam Scheuermanna, kiedyś to by mi się w końcu zemścilo.

Więc napyerdalam podciąganie i dipsy głównie. Do tego pompki stojąc na rękach, na jednej ręce, król pompek i tego typu rzeczy.

Jedyne czego mi brakuje to ćwiczenia na prostowniki, które by nie obciążało kręgosłupa:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
W ogole drązek zaj**ista sprawa, strasznie nie doceniania przez piwnicznych koksow i osikow

dremor ile pitolniesz na 1 reku pompek? :P

Zmieniony przez - Strecho w dniu 2013-01-10 21:01:04

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dremor no to ja na odwrót widzsz, bo w MC mam jeden cel -> doyebać jak najwiecej ciężaru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
drążek jest zaj**isty, w MC 2mc temu życiówkę miałem coś lekko ponad 170kg a teraz to pewnie do 160 spadłem tak mi się wydaje jak już wrócę w lutym to z dietą i suplami, bo inaczej sensu nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
o ten chloptaś robi dobrze pompki na 1 reku, niektórzy na filmikach to padaczka, k***a nogi podnoszą, faluja jak choj wie co



“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Rakhu, też tak miałem, przecież nawet wklejałem kiedyś moją sztangę z młotem doczepionym

Dopierdzielałem cięzaru na sznurkach, linkach itp, bo na sztandze miejsca nie było.

Skończyłem w końcu na rekordzie 210kg przy 76 wagi. W sumie ja tego ćwiczenia nie uważam za złe, bo imo jest boskie i sponiewiera pięknie. Ale to po prostu nie dla mnie. Moja choroba polega na tym że przednie części dysków międzykręgów mam bardzo cienkie, do wytarcia ich krótka droga. A MC wycierał w chvj, nawet jak miałem perfekcyjną technikę:(



Obudziłbym się za 15 lat z takim bólem (krąg tarłby o krąg) że bym nie wytrzymał. A drążek? Jest zbawienny dla mnie bo odciąża kręgosłup, a jak jest z ciężarem to jeszcze lepiej, bo ten biedny ścisnięty dysk ma chwilę na odżycie

Strecho, trudno powiedzieć. Kiedyś myślałem że śmigam po 12, ale stwierdziłem że to chvja a nie pompki na jednej ręcę. Stwierdziłem że przy pompkach na jednej ręcę pozycja musi być IDENTYCZNA jak przy normalnych, czyli żadnych chvjowych skrętów tułowia, głowa patrzy przed siebie- takich zrobię 7. A rekord w królu pompek (to samo co na jednej ręcę, ale bez jednej nogi) to 4 ( tu też ze skrętem robiłem więcej, ale to się nie liczy)

Oo, właśnie ten koleś robi zayebiscie

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2013-01-10 21:09:40
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Aleksander Emelianenko chory.KSW miało rację

Następny temat

Jakie skuteczne i proste kombinacje uderzeń do nauki bez instruktora

WHEY premium