SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do parteru Cię sprowadzę i nowy spam poprowadzę!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196712

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
gdzie leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
jakiś steam w temacie live na pewno będzie i to nie jeden. Poawiłęm na Pettisa mam nadzieje że nie pójdę spać wk***iony :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
To ja obstawiam naderwany/naciągnięty czworoboczny, częsta sprawa i bolesna.

Zmieniony przez - OBELX w dniu 2013-01-26 20:55:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
pamiętam jak byłem gówniarzem w podstawówce i robiłem sobie salta w przód na łóżku i jak to na łóżku jest przedziałka i jak w tą przedziałke karkiem się nie wj**ałem to leżałem sztywny przed 5 minut, myślałem, że na wózku skończe z resztą wtedy gówniarz co się dziwić i tak leże leże 5 minut aż w końcu jakoś ruszyłem tą głową jak się wystraszyłem to już ch**..
@jac a co do tego to jak Ci coś chrupło to lepiej idź do lekarza, zrób badania co Ci jest, bo owszem może to być zwykłe nadwyrężenie jak przy treningu, złym śnie itp, ale może to być coś poważniejszego i będzie potrzebna rehabilitacja albo coś (oby nie) nie lekceważ tego jak Cię boli..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
od tej pory salt nie robie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1068 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23776
hahah ;D pamiętam jak głową zarypałem w podstawówce po salcie

Zmieniony przez - TheGladiators w dniu 2013-01-26 21:39:07

http://www.sfd.pl/Dziennik_Treningowy__TheGladiators-t1085175.html ROAD TO BESTMODE - Męska Sylwetka, Sopot 2016

...
Napisał(a)
Usunięty przez B-REAL za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Steven0 to ja gdzieś w 6 podstawówki spadłem z 2 metrowego murka na kręgosłup na nierówne, wystające płytki betonowe dobrze, że mnie sznurki od prania zamortyzowały. Z tym, że ja na szczęście nie straciłem czucia w ciele, wręcz przeciwnie biegałem po podwórku i darłem się, że złamałem kręgosłup A wszyscy WTF?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Z karkiem miałem kiedyś podobnie na judo. Gość sporo cięższy, zrobił mi kaptur, ze szmat i nic nie widziałem, a potem mnie przygniótł. Nic się nie stało na szczęście, chociaż stracha też miałem. Ogólnie spora wypadków jest przy gilotynie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Chyba po drugiej stronie ulicy jakiś miniburdel ktoś prowadzi w mieszkaniu bo widać w oknie, że się czerwone światło świeci

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Aleksander Emelianenko chory.KSW miało rację

Następny temat

Jakie skuteczne i proste kombinacje uderzeń do nauki bez instruktora

WHEY premium