SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do parteru Cię sprowadzę i nowy spam poprowadzę!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196669

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
Kondi , nie skumales

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Ja zjadlem pierniki , markizy i teraz delicie i jest dobrze :D i tak sie spali na treningu :D Noolan Ci juz napisal jak powinienes zbijac wage:) Ja dodatkowo schodzilem sobie na diete bialkowo i szybko zlazilo , a sil mialem pelno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Być może, muszę całkować

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
wejdz w moj profil i zobacz imie nie wiem czy bys zaliczyl te ankiete online , o ktorej mowiles

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Noolan, ja właśnie dzięki siłce wyszedłem na prostą. Choć lekarze mówili żeby nic nie robić bo się obciąża kręgosłup. Więc nawet w piłkę pograć nie mogłem.

Ale po jakimś czasie jak wyglądałem żałośnie, wziąłem się za siebie i dzisiaj jest git. Cały czas się trochę garbię, ale dużo się pilnuje, lordoza schowała się całkowicie bo silny brzuch ją trzyma na miejscu.

Tylko ta miednica duża została

I mogłoby być więcej mięcha... i mniej tłuszczu Ale to już chyba standard zyczenie u każdego;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Masz ukryte bystrzaku Też byś chyba nie zdał

Zgaduję, że pewnie tak jak ja.

Ja przynajmniej umiem pochodne liczyć i nawet trochę całkować

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
ja umiem tabliczke mnozenia do 50

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
Zle mnie zrozumiales Balboa,nikogo nie nazwalem d****em,tylko chodzi o fakty,chlopcy nie wychodza na dwor,poniewaz wola grac w gry online,dziewczynom odp*****la juz na potege,mam pare kuzynek na fb i dzieci znajomych,to majac 14-15 lat,gdzie jeszcze dobrze wlosy na pyzdzie nie wyrosly to juz wstawiaja polnagie foty podpisujac,ale ze mnie szmata itp.,zamiast sie uczyc,to siedza na portalach spolecznosciowych,ponad to psuje im sie wzrok,dostaja garba itp. A jakby tak ograniczyc neta to wychodzliby na dwor,do bibliotek,do ktorych teraz chodza nieliczni i to w wiekszosci starsi ludzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
daniosfd
Zle mnie zrozumiales Balboa,nikogo nie nazwalem d****em,tylko chodzi o fakty,chlopcy nie wychodza na dwor,poniewaz wola grac w gry online,dziewczynom odp*****la juz na potege,mam pare kuzynek na fb i dzieci znajomych,to majac 14-15 lat,gdzie jeszcze dobrze wlosy na pyzdzie nie wyrosly to juz wstawiaja polnagie foty podpisujac,ale ze mnie szmata itp.,zamiast sie uczyc,to siedza na portalach spolecznosciowych,ponad to psuje im sie wzrok,dostaja garba itp. A jakby tak ograniczyc neta to wychodzliby na dwor,do bibliotek,do ktorych teraz chodza nieliczni i to w wiekszosci starsi ludzie.



i masz racje
ch** mnie strzela jak patrze na niektore zdejcia kolezanek, chocby z klasy
najlepsze sa te zmiany zdjec profilowych co 15 minut by lajki wyplac ehh swiat oszalal

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Pocieszę Cię Danio. W wakacje byłemu wujka w Zabrzu, mówił, że jego dzieciaki wolą na dwór wychodzić niż grać na Play Station, bo na podwórku mają kumpli i bawią się do zmroku. Jest jeszcze szansa.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Aleksander Emelianenko chory.KSW miało rację

Następny temat

Jakie skuteczne i proste kombinacje uderzeń do nauki bez instruktora

WHEY premium