SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do parteru Cię sprowadzę i nowy spam poprowadzę!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196729

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Przecież testo se jaja robi Bez spiny, a ze miesem rzuca?? Kuźwa dobry homor, czarny humor Chociaż raczej inteligentny czlowiek po 1 minucie wiecej go sluchac nie bedzie, ale warto przetrwać przez 3 filmiki chociaż, czasem idzie na serio sie posmiac z dekla

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
No doszukiwałbym się drugiego dna w tym co mówi, że niby tak naprawdę chodzi mu o coś innego itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Nie, no tak, to prymitywny czarny homor chwilami tak denny, ze wywołuje tak czy siak smiech

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
ja jak pierwszy raz zobaczyłem jego filmik chyba "bogactwo część główna" też sobie pomyślałem, że to d****. Jednak gdy obczaiłem wszystkie jego filmiki doszedłem do wniosku, że on jest po prostu w ch** inteligentny a to zaj**ista prowokacja, która poskutkowała! Zgadzam się z nim praktycznie we wszystkim a dlaczego Wy się bulwersujecie!? Zębów nie myjecie!? Nie myjecie się!? Zachowujecie się jak "typowi Polacy" w jego filmach!? Ja nie a jeśli Wy też nie to wyluzujcie.. Tj pisałem mnie to nie dotyczy i jestem w stanie zrozumieć, że jeśli ktoś wierzy w Boga to może mu się to nie podobać i rozumiem jego opinie wtedy na ten temat, ale jak "katolicy" piszą, że go zaj**ią to aż tylko kulka w łeb dla nich, bo sami nic nie reprezentują sobą, ale jak śmieje się z typowej "polskości" to nie wiem czego ktoś się może oburzać jeśli go to nie dotyczy wytłumaczcie mi, bo nie rozumiem!? Może stajecie w obronie tych co się tak zachowują!?

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-01-15 11:28:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
No jego trolling stoi na na serio niezłym poziomie, Sonnen moglby sie uczyc od testo

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Testo działa na Polaków jak Sonnen na Brazylijczyków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980


posłuchajcie tego, przecież tylko skończony kretyn może w to uwierzyć a jak filmik nie był skasowany (ten sam filmik tylko wcześniej dodany) i miał mnóstwo wyświetleń i komentarzy to mnóstwo ludzi to kupiło i zaczęło go wyzywać i że go zabiją.. to chyba to nie Testo jest żałosny i głupi

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-01-15 11:34:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Tylko, że Sonnen ma w tym cel, Testo już nie...
Poza tym, to że mnie to nie dotyczy, nie oznacza, że musi mi się to podobać itp. Ogólnie obrażanie murzynów, cyganów, grubasów, katolików czy też polaków jest bardzo łatwe i bardzo łatwo jest się na tym wypromować. Lepiej obrażać kogoś, z kogo śmieje się w ch** ludzi, niż znaleźć sobie 'mocniejszy' cel i próbować przekonać ludzi do swych racji.

I przecież tu nikt się nie spina, luźna dyskusja

Na pewno inteligenty człowiek nie wstawiałby takich filmów na youtuba, nie ważne jakie poczucie humoru by miał.
Poza tym jego filmiki(może nie wszystkie, nie wiem widziałem kilka) dotyczą całego narodu, nie 'polaczków'. I generalnie fakt jest momentami śmieszny, jak każdy klaun.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Ja zawsze myślałem, że tylko jakieś niedowartościowane laski, którym brakuje ch**a w dupie się wynaturzają w internecie, dzieki wam jednak zmienilem zdanie, nie zdawałem sobie sprawy do czego to doszło, nie mam facebooka, twittera naszej klasy i nie widzę tego na codzień ale z tego co tu wrzucacie takich kretynów, bez życia i prawdziwych znajomych którym mogą się powynaturzać jest więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Testo miał w tym CEL! Sprowokować Polaków, ośmieszyć ich co mu się udało dodatkowo zyskać rozgłos tj Sonnen miał na celu sprzedać więcej PPV, zdobyć popularność, która teraz procentuje itp itd.
No właśnie dobrze ująłeś: Polacy dyskryminują murzynów, homoseksualistów, żydów, cyganów, katolików itd a w końcu ktoś dosłownie, nie w kulturalny sposób w kabarecie tylko tj oni traktują innych on potraktował ich..
Testo specjalnie udaje Żyda albo wstawki o Hitlerze robi, bo tego nienawidzą Polacy i to jest kolejny dowód, że on głupi nie jest..


Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Aleksander Emelianenko chory.KSW miało rację

Następny temat

Jakie skuteczne i proste kombinacje uderzeń do nauki bez instruktora

WHEY premium