SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do parteru Cię sprowadzę i nowy spam poprowadzę!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196679

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101




czemu jestem przecietny...

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Astro ni ma Modelka ze skate-europe.com bo ja tam ciuchy kupuje i tak patrze oo fajna laska

zayebisty filmik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Bullet na ręcznym się zaciąłeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Bez jaj

Zielona Mila jak co leci w TV, na TVN więc reklamy ale i tak nie mam nic do roboty pójde a na koncowce pewnie uronie łezke

Oglądałem rano Jestę Bogię i nie wiem nad czym tu się zachwycać, owszem fajnie się oglądało, dobry film po prostu ale żeby od razu arcydzieło to nigdy w zyciu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
miałem kumpla w LO (z innego świata) to raz (jak miał 17 lat) kumpel się go spytał dla jaj czy jeździ na ręcznym a on:
- a ja nie jeżdżę jeszcze samochodem..
na drugi dzień przychodzi do szkoły i mówi do nas (bo go wyśmialiśmy jak to powiedział):
- a ja już wiem o co wam chodziło.. przecież nie da się na ręcznym jeździć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Siemanko,mam prosbe,szukam filmu,horroru,nie byl to moze jakis klasyk,ale koncowki nie widzialem kilka lat temu i mi sie teraz przypomnialo i mnie to k***a meczy juz pol dnia...Film z 2008-2010 roku,akcja byla o tym,ze zapadla ciemnosc i w tej ciemnosci znikali ludzie i tylko kilka osob przetrwało i schowali sie w jakims pubie,musieli pozostawac przy swietle,kojarzy ktos ten film?jaki to tytul?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zmierzch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Vanishing On 7th Street,mam znalazlem,ale dzieki,nie zmierzch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
k***a -8 na dworze a mi p******neła elektroda jonizacyjna w piecu gazowym, by to ch** strzelił, trzeba będzie w zimnej wodzie sie wykąpać, chyba że ktoś zna jakiegoś serwisanta w szczecinie co całą dobe telefony odbiera
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Aleksander Emelianenko chory.KSW miało rację

Następny temat

Jakie skuteczne i proste kombinacje uderzeń do nauki bez instruktora

WHEY premium