SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do parteru Cię sprowadzę i nowy spam poprowadzę!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196621

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Starbucks jest jak MCdonalds,tego nic nie wyj**ie z rynku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Oczko wyszedl?k***a,to jest Kozak,pierwszy ch** mial Ferrari w Polsce,zolte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
No tak mi mówił znajomy, dostał 25 od 98 to by wyszło 15 lat, j**aniec ma pół szczecina, wszystkie knajpy prawie, kluby, chowali dla niego jak susły. A chłopaki co mieli z nim biznesy, burdele to musieli przed Pruszkowem sp*****lać z rodzinami z Polski, w kręgle z nimi grywałem w Berlinie, wogóle poj**ane te interesy tutaj nie wiadomo komu mozna maske sklepać bez ryzyka odwiedzin na Głębokim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Ogladalem o nim program,j**aniec dorobil sie hajsu zdrowego i jest gangsta prawdziwy,kilka miechow i znowu bedzie Ferarka pop*****lal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Kilka miechów?. On był gangster jak z lat 30, od działania, chociaż mózgiem nie był, jego postac troche naciągana jest przez media, mieszka w Szczecinie na Arkońskim jego ziomek, jako jedyny chyba nie garował, jeździ z nudów na wakacje 10 razy do roku. Oczko się poukaładał najlepiej z naszych rodzimych gangsterów, bo sobie mądrego przydupasa zostawił, który za jego kasę zbudował imperium restauracyjne, na całym świecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Moze bym go namowil na siec CF w Polsce,moge byc skromnym trenerkiem w jednej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
On nap*****lał na silowni ostro, chyba go nawet powineli z treningu
Nie pamietam juz, gnój wtedy byłem, a Goryl co to przyszedł po Oczce i Pickiem to kręcili lodu z moim sąsiadem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Teraz mi się przypomniało, jak Obcinaliśmy z kumplami pod blokiem Marcela, typ co odj**ał Bosmana, przyjechal do sąsiada, taki chudy, wystrzelony jak po kilogramie fety, później sie okazało, że wszędzie z klamką populał, doj**ał się do kumpla a nam na szczęście rura zmiękła, chociaż nie wiedzieliśmy kto to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
O ja j**ie latam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Too ląduj, a ja ide spać
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Aleksander Emelianenko chory.KSW miało rację

Następny temat

Jakie skuteczne i proste kombinacje uderzeń do nauki bez instruktora

WHEY premium