SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do parteru Cię sprowadzę i nowy spam poprowadzę!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196717

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
To może jakiś kompromis w stylu Guy'a Ritchiego albo braci Coen?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
To już bardziej, obejżalem nawet ten szmelc z Madonną i sie spodobał, Coenów też wszystkich ostatnio powtarzałem ich filmy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
do spania , memlaki :D




Zmieniony przez - SiwYbks w dniu 2013-02-06 01:21:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
"Na dobranoc, dobry wieczór miś pluszowy śpiewa wam. Mówią o mnie Miś Uszatek bo zaj**iste kalafiory mam"

Ja ostatnio stwierdziłem, że chcę się nauczyć grać na harmonijce. Fajny instrument, można na nim super grać i nosić go ze sobą wszędzie jak telefon i w miarę przyzwoity kosztuje bardzo niewiele.

Zmieniony przez - KondiCapo w dniu 2013-02-06 01:28:53

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Dremor
Obelx, na pierwszej randce obejrzałbym Aż Poleje się Krew


Oglądałeś już "The Master" Paula Thomasa Andersona? Ja wczoraj zerknąłem tylko i musiałem się powstrzymywać, żeby nie obejrzeć do końca (za późno bym poszedł spać).

Ciężko się wypowiedzieć o samym filmie, ale to, co wyczynia Joaquin Phoenix przechodzi ludzkie pojęcie. Sam nie wiem, czy to nie jest najwybitniejszy aktor obecnie, z tych znanych hollywoodzkich.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
A co sądzicie o Skazańcu/Felon lub Celi 211/Celda 211?

Mało znane i jakoś stoją w cieniu skazanych na shawshank czy polskiej symetrii, a mi się w choy podobały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Felon był b.dobry moim zdaniem.Celda też dobry film,aczkolwiek nie dla tych co lubią fajerwerki.Film jak dobrze kojarzę, nie był amerykański,a na pewno nie zrobiony jak typowy amerykański film.Reszty nie widziałem.

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2698
Wlasnie sluchalem jeden z Podcastow Joe Rogana,była tam mowa o tym że GSP boi się UFO. Podobno marketingowcom z UFC zalezy zeby ten fakt nie wyszedl to szerszego odbiorcy ale sam GSP nie kryje sie jakos specjalnie ze swoja fobia. Podobno w domu nawet zbudowal wyjscie ewakuacyjne na wypadek gdyby przylecieli po niego w nocy.:d:d GSP uchodzi za bardzo inteligentnego goscia, swietnie gra np: w szachy, a tu takie jazdy w glowie. Moze faktycznie w powiedzeniu ze wybitne jednostki maja swoje dziwactwa cos jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
a Ty nie wierzysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Przecież to wiecej niz pewne, ze istnieje zycie pozaziemskie, ja tez sie w ch** boje ze moze cos przylecic w nocy :) Nie wiem co w tym dziwnego

Zmieniony przez - Strecho w dniu 2013-02-06 10:29:21

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Aleksander Emelianenko chory.KSW miało rację

Następny temat

Jakie skuteczne i proste kombinacje uderzeń do nauki bez instruktora

WHEY premium