SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do parteru Cię sprowadzę i nowy spam poprowadzę!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196626

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Po walce z Jonem Jonesem, Rampage Jackson zna niebezpieczeństwo kopnięcia bocznego stosowanego przez mistrza i uważa, że powinno ono być zakazane w octagonie.
Jon Jones używa kopnięcia bocznego na kolano, które trzyma jego przeciwnika na dystans. Za mały, żeby przeciwnik go dosięgnął, odpowiedni dla mistrza z jego niebotycznym zasięgiem. Jednak przeciwnicy Jonesa, na przykład w osobie Quintona Jacksona, nie są zachwyceni stosowaniem takiej techniki przez mistrza, głównie dlatego że niesie ze sobą ryzyko poważnej kontuzji kolana. A jak wiadomo, w sportach walki kolana są bardzo eksploatowane i wiele nie trzeba, aby zrobić im krzywdę.
„Rampage” wyjaśnia ESPN: „To kopnięcie powinno być niedozwolone. Powinno zostać zakazane. Dużo też mówi o charakterze wykorzystującego go zawodnika – ciekawe jakby się poczuł mająć świadomość, że wykluczył kogoś na rok kontuzją kolana. Tak samo uważam, że łokcie z obrotu powinny być zabronione, bo mogą wylądować z tyłu głowy. Lubię dobre walki, dobre widowiska, zastanawiam się tylko, które zasady zawodnicy zaczną naginać w następnej kolejności.”
O ile Bones został przywołany z nazwiska jako stosujący kopnięcie boczne na kolano, wystarczy sobie przypomnieć, że nie jest w tym jedyny. Chociażby Carlos Condit stosuje te kopnięcia (np. na UFC 120 gdzie pokonał przez nokaut Dana Hardy’ego).

http://www.fight24.pl/kopniecia-boczne-jona-jonesa-powinny-byc-zakazane/

Ale p******i Rampage.
Klawiatura mi sie chrzani OBELX

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
I co Brus Li mial racje

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie jest miarą tolerancji na ile my mamy akceptować zbocznia np. homososeksualizm. Tolerancja nie oznacza, że muszę się z tym zgadzać. Moge twierdzić, że coś jest błędem i jednocześnie pozwalać tym ludziom na istnienie. Niech nie trują tym maluchom w głowach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
hahah, dobry ten bruno %_)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
kvrrwwaaa!
o mało mi dzisiaj typ karku nie skręcił
robiliśmy zapasy i pech chciał, że trafiłem do pary z typem 100-110kg(ja 78-80) i o głowe wyższym. W pewnym momencie jak się zamocno pochyliłem to mnie złapał podobnie jak do gilotyny(samą głowę mi trzymał), wyprostowaliśmy się i j**, obalił mnie trzymając za łeb, tak że ja spadłem na plecy/dupę a on tryzmajac mnie ciągle całym ciężarem na mnie spadł mega chrupniecie poczułem w karku, między łopatkami. W tym momencie trening mi się skonczył. Przez chwile głową nie mogłem praktycznie ruszać ani ręki podnieść, teraz już trochę lepiej ale jak chce spojrzeć mocno w bok to tak się musze cały odwrócić
a jutro seminarium z Grabowskim ;/ mam nadzieje, że przejdzie choć trochę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
jutro to cię nap*****lać dopiero zacznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
oby nie :D
maścią rozgrzewającą posmaruje, to może coś lepiej będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Ch**a lepiej, jak chrupneło to do fizjo uderzaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
jac88 lepiej z tym idz do lekarza,albo prześwietl.Teraz nic a potem się okaże że pęknięte czy cuś i się zrośnie hvjowo,albo ucisk na nerw .Ja bym nie bagatelizował gość takiego czegoś.

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Aleksander Emelianenko chory.KSW miało rację

Następny temat

Jakie skuteczne i proste kombinacje uderzeń do nauki bez instruktora

WHEY premium