SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do parteru Cię sprowadzę i nowy spam poprowadzę!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196607

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
Steven0
a widzisz, może oglądałeś tylko kilka filmików Testovirona a ja oglądałem wszystkie.. mówisz, że się śmieje z Polaków!? i co z tego skoro ma w tym w ch** racji a ja np tego wgl nie biore do siebie, bo nie uważam się za tego polaczka (chodzi o zachowanie nie o narodowość). Polacy wgl nie mają poczucia dystansu a jeśli ktoś mu zazdrości i go wyzywa z żalu to tylko potwierdza to, że jego prowokacja się udała i Testo powiedział prawdę/część prawdy o nadawcy tego komentarza to jest jasne i psychologa nie trzeba..

Najlepsze jest to, że jak Polacy się śmieją z Murzynów, Żydów, Cyganów itp to jest wszystko ok a jak ktoś się z nich śmieje to od razu biała gorączka.. Zacytuje pewien komentarz katolika-patrioty: "ODp****** SIĘ OD BOGA I POLSKI Ch**U, BO CIĘ ZAj**IEMY k***A"

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-01-15 09:21:11


Ok wiem co masz na myśli ale dla mnie satyra/ironia może być przekazywana w inny sposób . Zobaczmy skecze Kabaretu Moralnego Niepokoju - bardzo często wyśmiewają zachowania ludzi w swoich skeczach ( od zacofanych staruszków żyjących mentalnie w czasach komuny po młodych dorobkiewiczów panoszących się w miastach ) jednak jest to w sposób kulturalny i śmieszny ... Może to kwestia poczucia humoru . Wszystkich filmików nie oglądałem ale sprawę kiedyś śledziłem tzn. słuchałem rozmów z nim , widziałem jego zdjęcia , które znaleźli internauci. Potem wiem , że znowu dodawał nowe filmy i przestałem się interesować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Jw.

Dobra satyra to jest Mann i Materna ze starych lat. Wyśmiewali się z klasą nikogo przy tym nie obrażając.

Humor Testo jest mówiąc delikatnie dla nizin. Dlaczego? Ano dlatego że polega tylko i wyłącznie na obrażaniu. To tak jakbyś powiedział swojemu kumplowi, który np jest niski, że jest pyerdolonym karłem, albo byś powiedział murzynowi że jest yebanym asfaltem, potomkiem czarnych małp z Afryki. Masz rację? Masz A jak się nie śmiejszesz z tego to znaczy że nie rozumiesz i nie masz poczucia humoru, polaku cebulaku

Ludzie, przejrzyjcie na oczy, to jest najtańszy, prymitywny humor, który opiera się na obrażaniu innej osoby. Tak jak w podstawówce, wszyscy śmiali się z grubasa mówiąc ("siema tłusta świnio").

Naprawdę nie widzicie różnicy?


Polecam jeszcze raz Manna i Materne, pięknie wyśmiewali Polaków nikogo przy tym nie obrażając. Zresztą Ci głupi nawet tego nie łapali.

Z zagranicznych polecam Billa Hicksa, George'a Carlina, Dave'a Chappelle'a. Cały czas robią pompę ze wszystkich dookoła, ale robią to na tyle inteligentnie że nikomu nie ubliżają. I właśnie na tym polega dobry humor. "Jesteś chvjem i śmierdzącym murzynem" to każdy dresiarz potrafi, ale to nie oni są najlepszymi komikami

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2013-01-15 10:29:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
MdM to jeden z najlepszych tego typu programów telewizyjnych w historii, ale był kontynuacją "Za chwilę dalszy ciąg programu", to też byla klasa, ale humor był znacznie cięższy. Jak KOC, kabaret "Potem" itp, niestety KMN w porównaniu do Potem czy KSP jak siodło na świni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Ten polaczek-hamerykaniec to porażka, śmieszne to raczej nie jest, nic mądrego też nie mówi.
Skoro już rozmawiacie na takie tematy, to co sądzicie o Wojewódzkim? I jego programie? Bo opinie są podzielone.

Moim zdaniem kiedyś był lepszy, dobre riposty, zapraszał ciekawych gości i rozmowy były na poziomie. Teraz zaprasza kogo popadnie i gadają o głupotach, chociaż czasem trafi się ciekawy gość. Mimo to lubię oglądać jego program chociaż to już nie to samo.

Zmieniony przez - wiktor902 w dniu 2013-01-15 10:43:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Propagandysta ideowy jak za czasów Urbana w prl'u, mierny jest jak ch**. Kiedyś cos tam ciekawego potrafił zrobić, jest oczytany, osłuchany i niegłupi facet ale wpisał się w propagandę naśmiewania się z katolików, emerytów, prawicowców, patriotów itp. Większy ksenofob w swoim zadufaniu niż Bolesław Tejkowski za swoich "złotych" czasów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Wojewódzki kiedyś walił w programie tekstami z bash.org Zaprzestałem oglądać. Ostatnio widziałem jeden odcinek z jakimś niby fest kabaretem, ale śmieszni nie byli. On też nie

A Carlin niestety od paru lat robi skecze w piekle

Zmieniony przez - lord raV w dniu 2013-01-15 10:58:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Wy myślicie, że Testoviron to jakiś tępy dres, naprawdę nie widzicie tego, że on tak gada specjalnie żeby się Polacy bulwersowali i właśnie tak myśleli, że on jest głupi niby.. przemawia do tych idiotów najprostszym językiem, ale w niektórych filmikach gada w miarę spokojnie i zaj**iście mądrze, skoro całki tłumaczy i studiował fizykę to chyba taki głupi nie jest..
Gdyby nie mówił prawdy to by się nikt nie bulwersował i by go ludzie olali i nie miałby po co tych filmików robić..
czy tego naprawdę nikt z Was nie rozumie i każdy ma go za skończonego idiotę!?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Testoviron należy do ludzi, którzy plują podczas mówienia Pewnie ślina cieknie mu jak bernardynowi ( charakterystyczny typ głosu dla tej przypadłości). Dlatego taki sfrustrowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Bez różnicy co studiował, zachowuje się jak prymityw. Łatwiej jest rzucić parę razy mięsem niż powiedzieć coś w inteligentny sposób. Po drugie chyba jest jakiś niedowartościowany, bo chwalenie się dobrobytem na necie i to w taki sposób, jest po prostu żenujące. Burak bez klasy, który się dorobił i swoimi wyzwiskami wypełnia swoje płytkie ego.

Zmieniony przez - B-REAL w dniu 2013-01-15 11:10:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Mnie on rozsmiesza,widocznie mam inne poczucie humoru,oczywoscie chwalenie sie dobrobytem w taki sposob to chamowa,ale przez to jakim jest d****em,to mnie smieszy...Ja mam dystans do siebie i znam wartosc swojego pochodzenia i swojej "polskosci"...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Aleksander Emelianenko chory.KSW miało rację

Następny temat

Jakie skuteczne i proste kombinacje uderzeń do nauki bez instruktora

WHEY premium