SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do parteru Cię sprowadzę i nowy spam poprowadzę!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196709

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
za darmo nie ma nawet w ryja
najtańsza opcja to chyba za na chvj się patrzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Też oglądałem Django, ktoś porównywał do Bękartów Wojny, może nie aż tak zaj**isty, ale daje rade.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Impel to jakieś cieciowanie, nie? Coś kojażę nazwę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221390
a ja polecam Polski stary serial "Daleko Od Szosy",obok "Alternatywy 4", czy tam "Czterdziestolatka","Czterech Pancernych",czy "Klossa", to BEST POLISH Serial Ever,własnie sciagam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Daleko od szosy wieje depresją aż po ural, nie trawiłem tego serialu, co innego zmiennicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Maxweel, dobrze że świetny bo zamierzałem iść na niego. W ogóle we wrocku w weekend będzie maraton Pulp Fiction, oba Kill Bille i Django właśnie, ale raczej się nie zjawię, po pierwsze nocne maratony to cholernie męcząca rzecz a po drugie TRZA SIĘ UCZYĆ KURFA!

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
jakiej używacie przeglądarki?
ja chrome i mi się ostatnio coś pjerdoli odtwarzanie filmów z yt jak ktoś zlinkuje na stronie np jak OBELX teraz co wrzucił ten filmik.
otwarzać się odtwarza tyle, że jak przewijam czy najekierowuje kursorem na obraz to jakieś gówna takie wyskakują, stopklatki z filmu przy pasku z czasem, i miga tytuł filmu na górnym pasku
W mozzili tak nie mam, tylko są białe paski do góry i na dole obrazu ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Ja mam Firefoxa, i chyba też mi dzisiaj wywaliło ten biały pasek jak oglądałem tego MMAstera., czyli niedawno.



wrzucam kontrolnie coby sprawdzić czy dalej to jest, ale piosenka dobra

nie no, jest ok

Zmieniony przez - KondiCapo w dniu 2013-01-17 00:15:51

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
na tym co wrzuciłeś też mam ok. sprawdź jak możesz, na 1wszej stronie Rakhu wrzucił HL "my name" i jak ten filmik Ci działa? bo mi wywala pasek i t stop klatki też się pojawiaja
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Aleksander Emelianenko chory.KSW miało rację

Następny temat

Jakie skuteczne i proste kombinacje uderzeń do nauki bez instruktora

WHEY premium