SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do parteru Cię sprowadzę i nowy spam poprowadzę!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196749

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
jac do lekarza, kolega ostatnio na wfie sobie skręcił kolano i myślał, że nic mu nie jest, a teraz w ogóle chodzić nie może i od 2 tyg co chwilę prześwietlenia, lekarze itp.

jutro z łózka nie wstaniesz Przeyebane, a typ jakiś d****. Nie rozumiem niektórych, sparing to sparing kurva trzeba wiedzieć kiedy puścić...

Zayebiste info o Shogunie!!! Szkoda jednak, że nie do Blackzilians...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
glupi gosc, tym bardziej, ze dwa razy wiekszy

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
zobacyzmy jak będzie jutro, w poniedziałek, teraz już tak nic z tym nie zrobię. Obstawiam, że coś się ponaciągało w karku. MIałem już kiedyś podobnie jak na silce przytyrałem za mocno czy słabo rozgrzałem, po kilku dniach przechodziło.
Do typa nie mam w sumie jakiś pretensji, specjalnie tego nie zrobił , IMO pech trochę, że spadł mi klatą/korpusem na łeb
no ale w sumie, obalać trzymając mniejszego gościa za łeb jak do duszenia, aż się prosi o kontuzje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Może wskoczyło gdzie trza,ale ogólnie takie rzeczy są niebezoieczne w hvj.

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Odcinek piersiowy kręgosłupa ma wpływ na pracę prawie wszystkich organów wewnetrznych, także żartów nie ma, mnie po nadwyrężeniu między łopatkam złapał ból jak przy zawale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Sądzę że jak za łeb go trzymał to odcinek szyjny raczej

A to w sumie jeszcze gorzej

Ogólnie bagatelizowanie bólów kręgosłupa, a szczególnie w okolicach szyi to głupota. Uszkodzone kolana/łokcie/nadgarstki/wstaw dowolny staw to pikus przy kręgosłupie, bo to on ochrania rdzeń kręgowy.

Musisz przede wszystkim szczerze sobie odpowiedzieć, czy to tylko nadwyrężenie czy faktycznie coś się zyebało. Jeżeli coś się zyebało to nie ma co tu smarować się tylko do specjalisty spyerdalać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
smarować nie zaszkodzi ale ja bym poszedł do ortopedy czy tam kogoś żeby to pooglądał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
obstawiam nadwyrężenie, raczej gnoty mi się nie poprzestawiały
Rwie od karku, przez górny czworoboczny, do łopatki jak chcę mocniej głową kręcić czy w dół patrzeć, generalnie jak się poruszam. Dlatego z przed kompa się nie ruszam :D za chwile Lost'ów odpalam i się regeneruje z piwkiem :D


zobaczymy co będzie w poniedziałek albo jutro

Zmieniony przez - jac88 w dniu 2013-01-26 19:05:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
ktoś ogląda gale live ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
Ja
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Aleksander Emelianenko chory.KSW miało rację

Następny temat

Jakie skuteczne i proste kombinacje uderzeń do nauki bez instruktora

WHEY premium