SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do parteru Cię sprowadzę i nowy spam poprowadzę!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196722

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
z resztą ch** z tym Jacare Souza podobno już z UFC podpisał kontrakt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
najlepszy staredown Badra



Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Zdjecie z Arniem,a nad nim ten kretyn z youtuba Scooby,czy jakos tak...jak slysze jego glos,to mnie k***ica dopada,ogladalem kilka filmikow i normalnie dziala na mnie alergicznie...glos ma,jakby mu sie jadra od tej naturalnosci skurczyly do rozmiaru grochu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
0:12 - jak dostanie te 10 lat (jak nie teraz to innym razem) to tak będzie w pierdlu jak go w 10 złapią i go tam posuną Hari miał, ma i będzie miał problemy z głową, był świetnym kickboxerem, ale dawno już powinien nim nie być ja nie szanuję żadnego zawodnika, który przed walką np. na konferencji, ważeniu komuś przyj**ał, rozumiem odepchnąć, coś powiedzieć, f***a pokazać ale tylko p***a może uderzyć kogoś przed walką a Hari tą p***ą jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Przecie Diazów lubisz Steven
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
No i wszystko się zgadza - Diazowie nie leją przeciwników na ważeniach i staredownach.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Ja mam tak że u jednych mnie to wkvrwia, jak np u Szpili czy Badra a u innych bawi jak u Tysona albo Diazów. Albo jestem yebanym hipokrytą albo oni jakoś to robią z wdziękiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Ale odpychają itp, choć no racja to nie to samo. Fajnie Nate Cowboyowi kapelusik zrzucił na konfie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
ziumol przecież napisałem, że rozumiem odepchnąć kogoś, f***a pokazać, powiedzieć coś to jest robienie hypu.. Szpilka to już wgl typowy kibol, myślałem, że z tego wyrośnie, ale swojego pochodzenia nigdy nie wymarze i zachowania.. Typowy tępy kibol nawet z mordy taki sam jak inni..
Ja nie rozumiem jak można uderzyć kogoś przed walką np na konfie pare tyg przed walką albo dzień tj na ważeniu przecież nie musi pare lat czekać.. Dla mnie to nie tylko oznaka, że ten typ ma pusto jak maszyna w dużym lotku przed zwolnieniem blokady, ale też oznaka słabości i cwaniactwa, bo wiadomo ten uderzy a zanim drugi sobie odda to ich rozdzielą, za to powinny być takie kary finansowe żeby tego 2 raz nie zrobili.. Jakby w UFC ktoś komuś tak p******ną to już by tam nie zawalczył nigdy nie wspominając o konsekwencjach..

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-01-08 15:17:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
k***a, źle przeczytałem sorry
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Aleksander Emelianenko chory.KSW miało rację

Następny temat

Jakie skuteczne i proste kombinacje uderzeń do nauki bez instruktora

WHEY premium