SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do parteru Cię sprowadzę i nowy spam poprowadzę!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196630

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Sonnen musi odpaść przed walką z Jonesem, nie ma chvja. W jego miejsce ktoś normalny wejdzie... Jeśli nie to kurva Dana i spółka będą dla mnie niewiele lepsi niż Kawul i Lewy

Co do Django, wolę na kompie obejrzeć jak wyjdzie na DVD...

Wkurvia mnie kino, a mam za darmo Szurają popcornami, gadają, śmieją się. Banda d****i, wolę w domowym zaciszu oglądać sam film
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
już to widzę jak Anderson bierze walkę z Manhoefem Weidman powinien na lipiec dostać wygranego Lombard/Okami i wygrany Weidman vs. Lombard/Okami o pas (mam nadzieję, że nie Okami ) a tak to już pisałem dlaczego nie ma prawa dostać walki o pas i pewnie ziumol mnie zdissuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Sonnen wypadnie a w jego miejsce Hendo/Machida (mam nadzieję, że Hendo wygra, ale będzie underdogiem) i problem w ilością pretendentów w LHW rozwiązany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
To co temu Weidmanowi jest, że aż do lipca ma pauzować o.O? Co za typ... Ma kontuzję, a płacze co tydzień jakieś teksty o TSa... Lepiej dla niego, żeby zawalczył z kimś na przetarcie i się rozgrzał przed walką z Silva, po rocznej pauzie i kontuzji zostałby zjedzony na lajcie taka prawda... Niech wygra w pięknyym stylu, a po walce w wywiadzie niech zrobi trash talk ala Sonnen po walce ze Stannem i dostanie co mu się należy.

Munoza znokautował Hammil haj kikiem -
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Nie posądzałbym Andersona o wymigiwanie się z trudnych walk, przecież pokonał Sonnena 2 razy i zniszczył Belforta. A jeżeli ktoś w taki sposób pokonuje BELFORTA to jest kimś.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Pettis,Alvarez,Chandler,Maynard,Melendez z każdym Benson może wtopić także pretendentów DOBRYCH jest od zaj**ania... jeszcze Barboza niedługo dołączy.

Pettis też miał roczną przerwę i co...

Tak bo w MW jest dużo rejectów z LHW: Bisping,Stann,Munoz,wcześniej sonnen który w LHW nie błyszczał,Belfort też walcczył wcześniej w LHW
boestch

Zmieniony przez - xper w dniu 2013-01-29 23:36:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No ja jestem jednym z nielicznych których popcorn nie wkvrwia, mimo że sam go nie jem w ogóle

Czasami jednak przemycę batonika białkowego - ale one gumowate więc w ogóle nie słychać jak się wsuwa

Ale rozumiem Cię, bo np na filmy z mocną rozkminą, zmuszające do refleksji itp popcorn pasuje jak pięść do nosa i nawet mnie wtedy wkrvwia. Co innego filmy rozrywkowe, wtedy jestem w stanie to akceptować.

Do dziś pamiętam jak w gimnazjum byłem maniakiem popcornu (ogólnie byłem maniakiem słodyczy, co było widać) ale jak klasa poszła na Pasję to nawet przez myśl mi nie przeszło żeby to kupić. A w chvj osób kupiło i nauczyciele zero reakcji.

A ja nie mogłem uwierzyć, bo Pasja dla dzieciaka 14-letniego to naprawdę cięzka rzecz i żeby żreć do tego popcorn to trzeba miec jakąś znieczulicę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
Odkad mieszkam zagranica nie bylem w kinie.
A kiedys bardzo czesto, srody z orange sie oplacaly.
Nie zapomnie typa na filmie Cloverfield - w trakcie seansu wyciaga komore, dzwoni do kogos i na glos wyraza swoje niezadowolenie z filmu, burak jeden.

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Weidman wróci najwcześniej w lipcu 2013 i w lipcu walczył z Munozem w 2012 więc jakim prawem on ma Silve dostać, za pokonanie Munoza po kontuzjach, który nie ma nikogo ze ścisłej czołówki na rozkładzie nawet top 10 nie ma i nie wiem czemu w rankingach tak wysoko jest..wygra z kimś z czołówki to powinien dostać tą walkę na razie to Cung Le bardziej zasługuje, bo przynajmniej więcej PPV sprzeda

Evans imo wygrałby ze Spiderem zwłaszcza teraz jak w Blackzilians trenuje.. o ile by zbijanie tylu kg nie odbiło się na formie..
tylko pytanie czy EWENTUALNA walka z Silva to byłby catchweighr czy LHW bout czy może walka o pas raczej ta ostatnia opcja, bo tylko ta dla Rashada ma sens, z jego zapasami i gnp Silva mógłby być w dupie a stójka Evansa mówi, że skazany na pożarcie by nie był bez wątpienia skoro nie Jones Bones Homes to Evans to najpoważniejsze wyzwanie dla Spidera i to jest moja walka marzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Miałem tak na Antychryście. Identyczna sytuacja, film ogólnie bardzo cichy a typ przez komórkę narzeka na film.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Aleksander Emelianenko chory.KSW miało rację

Następny temat

Jakie skuteczne i proste kombinacje uderzeń do nauki bez instruktora

WHEY premium