SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do parteru Cię sprowadzę i nowy spam poprowadzę!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196754

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
ta, armani z kiosku za dyche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Bullet, za nie lubienie Ostatniego z Mohikan, powinieneś być skazany na oglądanie "The Best of KSW" z koreańskim komentrzem.

Świetny klimat, muzyka i nawet pi razy drzwi poprawny histerycznie, przynajmniej jak na OstroKrzewne standardy.

Zmieniony przez - TezAndrzej w dniu 2013-01-12 13:17:27

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
oglądał ktoś "The cabin in the woods"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ostatni Mohikanin nie zachwycił- pomimo genialnej muzy i jeszcze lepszego Daniela Day-Lewisa. Nie wiem, coś mi nie grało w tym filmie. Taki se dobry i nic więcej

Lord, oglądałem i mi się podobał przede wszystkim ze względu na to że horrory są dzisiaj tak schematyczne i przewidywalne że to szok.


A Dom w głębi lasu to oryginalny pomysł, trochę pastisz, ale mimo to jest całkiem straszny momentami;)

Przede wszystkim na plus jest to że wreszcie ktoś wymyślić fabułę wymykają się tym chvjowym typowym schematom. Ale może ci równie dobrze w ogóle nie podejśc. Mnie podeszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
ostatnio ciężko o film, w którym nie wiadomo co się zaraz stanie, także zaryzykuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
jeden z bardziej jadowitych ptaszników, kiedyś mi w nocy uciekł niezłe jaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
i co znalazłeś go!? ja już bym wolał chyba lwa w domu trzymać niż ptasznika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892


Zmieniony przez - astrophysic w dniu 2013-01-12 13:38:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
Steven0
i co znalazłeś go!? ja już bym wolał chyba lwa w domu trzymać niż ptasznika

a żeby tylko jeden :D więcej ich miałem
znalazłem, farta miałem po pod szafką leżał plecak który zabieram na uczelnie. Wstaje rano patrze, że go nie ma to poszukam jak wróce, biore plecak, żeby szamę zapakować a gnój tam gniazdo zaczął robić sobie :D
znalezienie ptasznika graniczy z cudem, bo może siedzieć na pionowej ścianie, do góry girami itp znalezienie go to połowa sukcesu, bo akurat ten tak zap*****lał jakby się teleportował :D
jakby to był jakiś mały to bym olał:D ale to była dorosła samica ;/ jeszce w chvj jadowity
tu mój inny ptasior z myszką się bawi, od 1.15


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
jakby mi coś takiego uciekło z klatki to bym chyba przez okno sp******ił z tego domu zamiast go szukać jakby tego było mało jadowity jak mówisz a jakby Cie uchlał !? masakra coś takiego w domu trzymać ja wgl to tylko psa bym jeszcze w przyszłości chciał mieć, ale nie każdego, fajne są ratlerki takie małe, bo się do jednej osoby przywiązują na maxa
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Aleksander Emelianenko chory.KSW miało rację

Następny temat

Jakie skuteczne i proste kombinacje uderzeń do nauki bez instruktora

WHEY premium