SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do parteru Cię sprowadzę i nowy spam poprowadzę!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196748

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
ja troche. chociaz juz bez wiekszych emocji,bo ile mozna liczyc,ze te nasze patalachy cos ugraja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
z grupy najprawdopodbniej wyjdą ! Ręczną dobrze młócą to nie nożna :)

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
no wiadomo,ze lepiej niz nasi w nozna,ale to jednak bardziej niszowa dyscyplina,wiec i latwiej jest i za kazdym razem jada po medal,a konczy sie tak samo,stad ogladam z mniejszymi emocjami juz

a ten caly Biegler to koles znikad dla mnie,praktycznie zero sukcesow,a daja mu do prowadzenia reprezentacje kraju,ktory mierzy badz co badz wysoko,absurd ;p nawet jesli zdobeda mistrzostwo swiata,to nie widze przeslanek szczerze mowiac,zeby komus takiemu dawac prowadzic kadre i to by bylo bardziej na zasadzie,ze glupi ma szczescie...no ale nie zdobeda,wiec spoko

http://pl.wikipedia.org/wiki/Michael_Biegler 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Co do McDonalda, ja uwielbiam tę akcję. Kozak w koszulce tapouta i jakiś sucholec go rozprawia. A śmiech murzynów jak zawsze bezcenny



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
grubasy same sobie kopia grób widelcem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Z trenerwm dziwna sprawa, nawet w przerwach na meczu dziwnie to wygląda, trener krzyczy po dojczlandzku jak hitler gestykulując a obok chlop z predkoscia swiatła wszystko tlumaczy

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
no to dla mnie zawsze niezreczne momenty wlasnie w siatkowce tez tak jest w sumie,ale tutaj mam wrazenie,ze przydaloby sie pokrzyczec po polsku,bo to twarde chlopy i trzeba ich czasem obudzic...no tyle,ze wiekszosc grala w bundeslidze,to i pewnie niemiecki znaja w wiekszosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
nie ma to jak pizza na potreningowy posiłek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Widziałem, patologia

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Aleksander Emelianenko chory.KSW miało rację

Następny temat

Jakie skuteczne i proste kombinacje uderzeń do nauki bez instruktora

WHEY premium