SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do parteru Cię sprowadzę i nowy spam poprowadzę!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196686

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
a kotów nie lubię, bo z reguły są fałszywe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czytalem na jakims forum e dla typa ptasznik uciekl i po paru latach znalazl go juz wyrosnietego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15904
Bardziej dennego filmu, niz "cabin in the woods" nie ogladalem. Zenua w ch**.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
mohikanian - zayebisty. super muza. Lubie scene jak angol bierze wine na siebie i to jego maja spalic zywcem. Dramat.

cabin - da sie obejrzec. jaj nie urywa.

Jak to jest z tymi ptasznikami - bo na filmiku z myszka widac, ze akwarium nie ma nic na gorze... zadnej zaslony czy czegos. To one po szkle nie daja rady chodzic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
@Kuro nie no, zasłona jest tylko musiałem tą mysz jakoś wrzucić, mogą po szybie chodzić bez problemu, po każdej powierzchni właściwie.
@Steven jakby mnie użarł hmm
jeśli by się okazało, że jestem uczulony na substancje co ma w jadzie, to bym pewnie teraz nie pisał tutaj :D
a jeśli nie, to pewnie gorączka, rzyganie, kilkunastogodzinny paraliż np ręki jakby mnie tam użarł, mega k****ski ból, opuchlizna, jakieś drgawki
tutaj typ opisuje skutki po ugryzieniu, przez właśnie tego ptasznika co mi uciekł, podobnych rozmiarów do mojego
"Pobiegłem od razu do apteki po wapno i wypiłem 2 szkalnki. Jednak ból stawał się coraz mocniejszy. Po jakichś 15 minutach poczułem, że robi mi się strasznie gorąco i słabo oraz zbierało mi się na wymioty. Po około 3 godzinach męczarni doszły do tego skurcze mięśni nóg i rąk, oraz pieczenie i sztywnośc karku. Do okoła ugryzienia wystąpił obrzęk, cała ręka napuchła i mrowiła. Ból jest niemilosierny nawet nie wiem jak go opisać coś między palącym a piecząc"
inny z kolei pisał, że miał skurcze przez 8 dni a ugryzł go o wiele mniejszy niż ten mój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
mam pytanie: JAK TY GO k***A ZŁAPAŁEŚ!? przecież mogłeś go nie znaleźć i np potem wieczór poszedłbyś się kąpać a on by się w łazience czaił i by Cię w fujare up******ił xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Myślałem, że tym hodowanym w niewoli skuhwysynkom się jakoś upitala gruczoły jadowe? Czy cuś pomyliłem.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
tzn w co przecież nie rękami.. jak mówisz, że już gniazdo w plecaku zaczął budować to przecież nie byłeś przygotowany, że on w plecaku jest nie rozumiem tej sytuacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Pewnie w pudełko jakieś, ale jakby mi sp******ił to bym się obsrał ze strachu.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
tak sobie przez moment wyobraziłem, że mam ptasznika i mi sp******ił i może być nawet obok mnie koło komputera albo łóżka, no chyba bym się latać nauczyć, ale ch**, bo ściany a takie g**** też skakać chyba potrafi jak się przestraszy i up******ić człowieka..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Aleksander Emelianenko chory.KSW miało rację

Następny temat

Jakie skuteczne i proste kombinacje uderzeń do nauki bez instruktora

WHEY premium