SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do parteru Cię sprowadzę i nowy spam poprowadzę!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196738

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla nich pewna forma reklamy, dlatego nie wprowadzili kar za bitke na konfie. Przydałby się nam ktoś kto umie się lepiej "sprzedać" niż Szpilka.Np taki Ric Flair made in Poland

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3691
Albo ci ludzie mają słabe nerwy albo faktycznie chodzi o kasę.

Pamiętam pierwszy raz oglądałem jak Emelianeneko walczył z Randleman'em, to było parę lat temu, jeszcze się nie orientowałem w nazwiskach i możliwościach ringowych. Przed walką sędzia objaśnia zasady a amerykaniec mało nie zabije ruska wzrokiem, ten znowu patrzy w podłogę. Myślę sobie już po Fedorze, jednej rundy nie wytrzyma :D I faktycznie 2 nie było trzeba ;)
Jednak lepiej przemawia do mnie spokój, opanowanie i pewien szacunek dla przeciwnika.

emelianenko vs randleman

Zmieniony przez - redskin w dniu 2013-01-08 15:47:08

>>> WHO DARES WINS <<<
"Travel across foreign nations, Leave your homeland behind. In the effort and exhaustion of travel, You will find the savour of life."

http://www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Ric Flair nie pasuje do Polski, tu ludzie ni ch**a dystansu nie mają i byłby hejt niesamowity, ale ja bym chciał żeby ktoś taki kiedyś się pojawił albo taki Sonnen jest zaj**isty.. a co do Hariego to mam nadzieję, że to jego koniec kariery niech go wypuszczą za 10 lat to będzie za stary na kontynuowanie kariery, ale prędzej z takim charakterem go tam w pierdlu zabiją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
na mma attack wprowadzili lokcie. najs
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i dobrze,licze na walki w stylu Cain vs Bigfoot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
ja bym zalegalizował kolana w parterze, (stompy i soccer kicki - tu mam mieszane uczucia, ale w sumie, że są zakazane to mi nie przeszkadza, bo dzięki temu na publicznej TV to puszczają) no bo to trochę głupie jak kładą dłoń na ziemię żeby nie dostać kolana zaraz przecież to takie nierealistyczne skoro łokcie są kolana też powinny być..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
btw kolan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
nieźle mu się popjerdoliło we łbie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Aleksander Emelianenko chory.KSW miało rację

Następny temat

Jakie skuteczne i proste kombinacje uderzeń do nauki bez instruktora

WHEY premium