SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do parteru Cię sprowadzę i nowy spam poprowadzę!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196701

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
A co chcesz emigrowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Tak, wstępnie myślałem do Kanady bo najłatwiej, pomijając WB/Irlandie/Islandie. Po 40'tce chciałbym już mieszkać w Australii.
W Szczecinie ch**em śmierdzi, miasto ginie na oczach mieszkańców, po za konsumcją wewnetrzną i budownictwem mieszkaniowym/emigracją na przedmieścia, nic tu nie ma, żadnych perspektyw, do tego dziki kapitalizm, walenie w rogi pracowników, lewe fakturowanie, firmy słupy itp, na taka skalę że to się w pale nie mieści.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
A widzisz,moja dziewczyna chce wracac na potege,tak,ze zamiast wracac z urlopu jutro,to kupila sobie nowy bilet na wtorek,tak ja ciagnie do Stjetina...Nie gniewaj sie,ale mi sie Szczecin nie podobal i nie podoba,teraz bylem u kuzynki po Wawa,jej maz kladzie marmury i plytki milionerom i sam zarabia 10tys w Polsce i narzeka,ze przyjezdzaja buraki ze Wschodu i za 30zl za metra klada,ch**owo,ale klada...Lipa jest wszedzie,a u mnie w miescie,to bez roznicy,czy my Polaki,czy Kozaki,bo bida,jak ch**....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
A jak ja sie mam obrazić jak dla mnie Szczecin to wieś z tramwajami, ja jestem z Polic od 7 lat mieszkam w Szczecinie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Jestem od czwartku w Polsce i tylko slysze,ze albo ktos stracil prace,albo zaraz straci,albo po studiach z magistrem zap*****la za 1500zl...Nasz kraj stacza sie na dno,do nas nawet ciapole nie chca przyjezdzac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Póki co chyba wyjade do wielkopolski, okolice Kalisza, jacys ludzie normalni tam w porównaniu do tutejszych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Mam rodzine w Kaliszu i sa spoko,a sam chcialbym w Gdansku mieszkac,ale pomarzyc zawsze mozna...;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
A to prawda, a najlepiej to widać jak sie pogada z ludźmi z usług, fryzjerki, kosmetyczki, budowlańcy, itp. wszyscy mówią jedno, że ludzie maja coraz mniej pieniędzy, tj. grupa ludzi bogatych się staje węższa i jeszcze bogatsza, a klasa średnia powoli biednieje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
CrossFit otworzysz w Gdańsku, kiedyś mialem troche znajomych z trójmiasta, jakieś biznesy tam robili, jeden chyba dalej coś kręci może kiedyś będę miał okazje go podpytac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
No ja chcialbym otworzyc swoja mala silke,nic wielkiego,aby zarobic na rachunki na siebie i wystarczy,nie mam wybujalych marzen...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Aleksander Emelianenko chory.KSW miało rację

Następny temat

Jakie skuteczne i proste kombinacje uderzeń do nauki bez instruktora

WHEY premium