SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do parteru Cię sprowadzę i nowy spam poprowadzę!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196719

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
dobre te rozpiski na foxie robią... może im powiedzieli ,że za 100 mln $$ rocznie każda gala ma urywać jajca i ma być walka o pas

Zmieniony przez - xper w dniu 2013-01-30 23:00:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Steven0
Strecho to już od dawna słuchy chodzą.. Tylko ciekawe, na której rozpisce - na pewno nie na wcześniejszej niż UFC on Fox 7 tyle, że tam już ME i co-ME jest a dawać walkę Cormiera z Mirem lub Belforta z Rockholdem niżej niż ME mi nie pasuje na dodatek na Foxie, bo na numerowanej ala UFC 156 bym uwierzył a UFC 159 rozpiskę ma gotową imo dojdzie do tej walki, ale w maju czyli to imo niszczy marzenia Weidmana na TS, bo skoro ta walka będzie w maju to wyłoni No 1 contender (Belfort/Rockhold) a Weidman dopiero w lipcu wraca czyli ok. 2 mc po "odbytej" walce Belfort vs. Rockhold więc imo jedyna rozsądna opcja jest taka żeby max do czerwca dać Andersonowi walkę z Evansem, bo Cung Le to jakiś żart (nie Cung Le ofc tylko pomysł tej walki to żart żeby była jasność) a Evans to jedyny rozsądny wybór z LHW a nikt obecnie z MW nie zasługuje.

No tak, Evans to jedyny rozsądny wybór tylko ciekawe jak on zbije do 84kg i jak się wtedy zaprezentuje.
Szkoda, że Weidman kontuzję złapał

Zmieniony przez - Rabittt w dniu 2013-01-31 00:03:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
Ale wygarnalem lipe,ide sobie z kumpela,mieszka na 4 pietrze,idzemy pieszo na gore,czuje zapach grzanek i o tym jej mowie,a ona do mnie,ze mi ich nie zrobi(tak w zarcie),a ja doj**alem,ze sie teraz powiesze,zapominajac,ze nie dawno jej mama sie powiesila. :|
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1097 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8986
no to doyebales fest;p ja raz mialem taką akcje ale bardziej na wesoło chodz wtedy spaliłem na maxa ,gadka szmatka z nowo poznaną laską ,mówi mi ze studiuje itp a ja do niej "to dobrze ze sie uczysz i masz jakies ambicje a nie jak jakas fryzjerka" a ona do mnie "hehe moja mama jest fryzjerką" :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
haha danio i co Ci odpowiedziała!? ja miałem sytuacje, bo śmialiśmy z kumplami jak piliśmy i się pytam takiego co do nas dołączyć a Ty co studiujesz!? zarządzanie namiotem campingowym (tekst Testovirona ) a on: no zarządzanie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
ciekawe w sumie co robią te miękkie faje po zarządzaniu raz miałem z tego wykłady. przyszła jakaś dżaga od nich z wydziału i p******i mi, że fizolom trzeba korty tenisowe budować by się dobrze czuli w pracy

Zmieniony przez - lord raV w dniu 2013-01-31 01:37:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
siema wie ktoś może czy Kaczka41 ma teraz bana czy poprostu nie wchodzi na forum ? Ewentualnie ma ktoś do niego jakiegoś meila bo mam do niego sprawę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wywoluj wilka z lasu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Aleksander Emelianenko chory.KSW miało rację

Następny temat

Jakie skuteczne i proste kombinacje uderzeń do nauki bez instruktora

WHEY premium