SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do parteru Cię sprowadzę i nowy spam poprowadzę!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196601

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Fajny wywiad,ale jak usłyszałem o planach poza UFC,to właśnie pomyślałem od razu że to lepsza opcja na razie dla niego.Może kiedyś,ale teraz za wcześnie,szczególnie że propozycje ma dobre.niech się sprawdzi choćby w tym M-1.

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Strecho ma racje, takie p******enie.. już to widzę jak Pitbull stoczy 5 walk w tym roku, prędzej Sonnen 27.4 Jonesa przez spinning back fista znokautuje.. Teraz są organizacje stosunkowo wysoko rozwinięte co płacą dość sporo tym co mogliby próbować w UFC jak KSW i MMAA. Wcześniej gdy MMAA nie było i KSW nie było na tym poziomie co jest to pewnie Mamed, Michał, Błachowicz i sporo innych by miała przygodę w UFC albo chociaż wtedy w SF lub Bellatorze choćby mieli wylecieć a tak spora część woli bez ryzyka sobie zarabiać, bo wiadomo jakie szanse są wp******u za granicą.. w sumie mnie to rybka, teraz w UFC każda dywizja wymiata i bez Polaków się obędzie już i tak za dobrze jest byle by Ci fighterzy częściej walczyli i mniej kontuzji było to już wgl rewelacja..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
zabstyl
Na MMATtack 2

MMA Attack 2 juz bylo, teraz bedzie 3.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
j**łem nie ta cyferke na klwiaturce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
@Zibi7 takie p******enie... za wcześnie.. Damian 20 lat nie ma tylko 30 bodajże on już się nie powinien sprawdzać na niskim poziomie jak turniej M-1.. Teraz ma szansę spróbować się w walce z najlepszymi.. Niech rusza z Michałem do AKA jak mówił i niech trenują i szukają szansy debiutu w UFC, bo Damian w MMAA to nikogo porządnego nie dostanie a cipao to skazany na odpadki po Mamedzie jest a dlaczego tak jest odpowiedź jest prosta - bo tak taniej zakontraktować jednego zawodnika niż dwóch..

Michał no i chyba Janek mają tylko takie ambicje, że dostają ofertę od UFC i juz ich tu nie ma a widzę, że Damian kalkuluje..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ten cały Kita co pokonał Overeema, prezentuje wystarczający poziom?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wg mnie nie za bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
więcej ludzi by się zaiteresowało jakby który Polak miał tam sukcesy ale sie nie zanosi :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
za to dobra nowina dla fanów K1:) Paweł Słowiński 23 marca zmierzy się z Benem Edwarsem.Będzie to pierwsze spotkanie od K-1 Oceania GP 2010, kiedy to Polak został znokautowany i stracił szansę na występ w Korei i Japonii. Wcześniej dwa razy Słowiński nokautował rywala. Bezsprzecznie też, będzie to pojedynek o miano najlepszego zawodnika w Australii. Polak odpadł w turnieju K-1 WGP w Japonii w październiku 2012 przegrywając z Catalinem Morosanu. Na tej samej gali Edwards znokautował innego Rumuna Raula Catinasa. Polak miał jednak dwie kolejne wygrane w Australii na Knees of Fury 39, gdzie pokonał Nowozelandczyka Antza "Notoriusa" Nansena i na Kings of Kombat 8 z jego rodakiem Nato Lauui.Edwards mimo awansu nie zawalczył na gali finałowej K-1, bo tę odwołano a Ben pozostał bezczynny. Wcześniej od porażki a Alistairem Overeemem, wygrywał z reguły, choć raz zatrzymał go Roman Kleibl z Czech i Rico Verhoeven z Holandii. 27 letni Edwards będzie miał po swojej stronie publiczność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakos mnie to nie jara
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Aleksander Emelianenko chory.KSW miało rację

Następny temat

Jakie skuteczne i proste kombinacje uderzeń do nauki bez instruktora

WHEY premium