SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do parteru Cię sprowadzę i nowy spam poprowadzę!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196685

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
oczywiscie,ze koles zrbil to genialnie,sprowokowac Polaka moze chyba tylko drugi Polak wytykajac mu jego bledy,dla przykladu...pracuje z takim jednym,co twierdzi,ze ktos jest hipokryta,bo jest zadufany w sobieOstatnio sie podniecal,jak szpanowal ze swoim srednio rozwinietym kuzynem,mercedesem z 98r....a paste kupilem inna:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
testo to zasługuje tylko na to, żeby go pod murem ustawić i rostrzelać ;) kilka jego filmików widziałem, więcej nie będę oglądał.
jak dla Was jest normalne, że ktoś Was Polaków nazywa ścierwami, d****ami, robaki, kvrwami, biedakami i to jest spoko to ..........
szpanowanie na filimiku rolexami i naśmiewanie się, że biednego polskiego ścierwa nie stać na to jest mega płytkie. Faktycznie, śmieszne w chvj że nie stać kogoś na zegarek za 20 koła........
Szpan pastą do zębów
Typ jest dla mnie zerem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
popieram przedmówce !! Testo genialny ??? co to za moda teraz śmiania się z własnego kraju ?? zachowanie "polaczków" ?? zmieniajmy świat zaczynając od siebie samych.... Niestety u nas klasa średnia nie ma luzu jak na zachodzie i każdy kombinuje i liczy jak może . Zamiast lepiej przejąć się problemem i walczyć o lepszy byt ( chociażby idąc na wybory ) lepiej śmiać się z problemu i szydzić z ludzi . Nie jestem tzw ' moherem ' czy innym takim. Bez przesady jednak , że koleś ,który śmieje / szydzi / ubliża narodowi , ludziom , kulturze własnego kraju . I nie rozumiem też jak odbiorca może nazywać go geniuszem ? On naprawdę nie jest ironiczny w stosunku do kraju ale wulgarny i UBLIŻA nam polakom. Na wojnie też byli tacy , którzy aby lepiej im się żyło sprzedawali polaków i szydzili z narodu. Nie uważam się za zakompleksionego ( jak napisał Steven) ale nie rozumiem chyba tego rodzaju sztuki ( o zgrozo) a tym bardziej "geniuszu".. Ktoś powie , że to satyra ? - jest coś takiego jak zasady moralne . Też nie rozumiem tego , że jak ktoś mi ubliża to niby ja mu zazdroszczę?? Czyli nie można się odezwać na obelgi bogatszego bo " zazdroszczę mu " . Testo dostałby solidny wp****** i jego nakoksowana sylwetka by mu g**** pomogła . Może wstawiłby sobie szczękę jak jakiś raper ( ze złota czy platyny ) i potem nagrywał , że mu zazdrościmy zębów ...

Zmieniony przez - PrideFC w dniu 2013-01-15 08:26:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na Inso gościa dokładnie rozgryźli. Gość jest chory psychicznie i ściemnia. Tyle w temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
a widzisz, może oglądałeś tylko kilka filmików Testovirona a ja oglądałem wszystkie.. mówisz, że się śmieje z Polaków!? i co z tego skoro ma w tym w ch** racji a ja np tego wgl nie biore do siebie, bo nie uważam się za tego polaczka (chodzi o zachowanie nie o narodowość). Polacy wgl nie mają poczucia dystansu a jeśli ktoś mu zazdrości i go wyzywa z żalu to tylko potwierdza to, że jego prowokacja się udała i Testo powiedział prawdę/część prawdy o nadawcy tego komentarza to jest jasne i psychologa nie trzeba..

Najlepsze jest to, że jak Polacy się śmieją z Murzynów, Żydów, Cyganów itp to jest wszystko ok a jak ktoś się z nich śmieje to od razu biała gorączka.. Zacytuje pewien komentarz katolika-patrioty: "ODp****** SIĘ OD BOGA I POLSKI Ch**U, BO CIĘ ZAj**IEMY k***A"

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-01-15 09:21:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://www.insomnia.pl/Testoviron-t643655.html
O tym temacie pisałem. Gościa rozgryźli, sam pogubił się w zeznaniach i takie tam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
jakich zeznaniach, daj cytat albo coś, bo kiedyś to na inso czytałem i nic dziwnego nie znalazłem tylko wiem, że do katolickiego liceum chodził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Steven0 uznajesz, że ktoś pisząc takie rzeczy, mówiąc jesy ironiczny? To poziom ludzi, których nie stać na rozsądna krytykę i na inteligentny cięty dowcip.
Menta z kompleksami ten typ i tyle, dzieci zawsze sie podniecaja kimś kto głośno krzyczy, dorośnijcie w końcu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Internet stał sie miejscem obnażania własnych słabości poprzez hałaśliwe zachowanie, kiedyś na ulicach za coś takiego dostawało sie wp****** i było po kłopocie, ale cała banda poj**ów przeniosła się przed ekran monitora i za migawkę kamery w telefonie, żałosne po prostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jw

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Aleksander Emelianenko chory.KSW miało rację

Następny temat

Jakie skuteczne i proste kombinacje uderzeń do nauki bez instruktora

WHEY premium