SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do parteru Cię sprowadzę i nowy spam poprowadzę!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196718

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
gnaty dla wszystkich to w Kanadzie,a nie w Stanach,tam nawet napici i mega wkvrwieni by sobie co najwyzej w kolana strzelali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
lipny dzień dzisiaj :(
na siłke miałem iść ale po środowej siłce się czuje jakby mnie banda dresów przekopała
brzuch, kaptury, najszersze, tricepsy, dwugłowe uda,prostowniki tak zakwszone, że z łóżka wstać rano nie mogłem jutro rano jeszce SW to wole sobie odpuścić
tak niewinni wyglądał ten crossfit:D w sumie nie byłem dawno na siłce, więc wszystko się zgadza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Jak OBELX zaczynaj od przysiadów i pajacyków a nie za crossfity sie bierzesz

a poważnie Obelx i wiktor zayebiste psy

Zmieniony przez - Strecho w dniu 2013-01-18 14:17:01

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
przysiady oczywiście bez obciążenia i jeszcze przy biurku/szafce żeby było czego się trzymać w krytycznych momentach

Zmieniony przez - jac88 w dniu 2013-01-18 14:22:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obelix zayebista psina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
nie jestem taki pewien co to powszechnego dostępu do broni w Polsce.. mam kilka własnych opinii na NIE:
1. W Polsce nie ma kary śmierci a powszechny dostęp do broni w kraju, w którym nie ma kary śmierci nie jest do końca dobrym pomysłem, bo wyobraźcie sobie, że ktoś Wam zastrzelił członka rodziny i dostaje max dożywocie albo 25 lat i po 10 go wypuszczą..
2. Gadanie, że w razie czegoś ludzie Cię na ulicy obronią, że "wystarczy, żę wycelują" k***a w życiu nie słyszałem takiej bzdury! Odliczając dzieci >18 roku życia i odliczając starszych ludzi, którzy tej broni by nie mieli, nawet pewnie by nie chcieli to zostaną mężczyźni i kobiety 18-60(+ / -) Wy chyba sobie nie zdajecie sprawy jacy ludzie to tchórze! Jak ludzie widzą przestępstwo to albo sp*****lają albo się gapią k***a a myślicie, że jeśli ktoś zauważyłby, że np 3 dresów nap*****la niewinnego chłopaka, ktoś by pomógł!? Nawet po policje by nikt nie zadzwonił, bo by się bali (80% społeczeństwa minimum) a już o wycelowaniu z broni nie mówię, sam

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-01-18 14:38:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
bym się w takim kraju gdzie prawo jest ch**owe bał wycelować, bo znając moją psychikę to bym był w stanie tych 3 dresów zastrzelić albo oni mnie pierwsze gdyby każdy miał broń, ale potem dostałbym dożywocie za to, że obroniłem tego chłopaka..
Poza tym bronią się trzeba umieć posługiwać, nie umiem strzelać, bo nigdy nie strzelałem co najwyżej na Paintballu a to kosztuje trochę praktyki na strzelnicy żeby ludzie przynajmniej nie zastrzelili kogoś przypadkowego, ale tj mówię minimum 80% tych ludzi co by tą broń miała nie miała by jaj jej użyć na ulicy/w miejscu publicznym pomyślcie też o patologiach w rodzinie, żona mogłaby w nerwach zaj**ać ojca alkoholika, dziecko jeszcze bardziej!! jakby znalazł broń a by znalazł! Pomyślcie ile tych przykładów jest.. broń nie jest dla każdego.. Let's be realistic!

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-01-18 14:39:28

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-01-18 14:39:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
wiadomo,ze za zabicie 3 dresow akurat w Polsce raczej na pewno bys dostal dozywocie bez wzgledu na okolicznosci ,a z kolei oni za zabicie Ciebie pewnie 15,bo u nas o absurdy nie trudno moze bys wyszedl po 25ciu,bo po tylu najwczesniej moglbys sie ubiegac,jesli sie nie myle,i to by Twoja rodzina musiala isc do Jaworowicz ,zeby zrobila o Tobie reportaz,bo inaczej sory winnetou,bys wyszedl bedac starym dziadkiem jak Morgan Freeman w Skazanych na Shawshank
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
e chopy do którgo roku bedziecie napitalać??

http://emerytury.wp.pl/kat,119354,title,O-ile-dluzej-naprawde-bedziemy-pracowali,wid,14006186,wiadomosc.html?ticaid=1fe80

ja jeszcze troche na emeryturę przejdziesz Maj 2053 r.

Zmieniony przez - Strecho w dniu 2013-01-18 15:12:39

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
na pewno nie do 67. albo wczesniej sie ozloce i bede mial wszystko w dvpie,albo wyjde z gnatem w centrum miasta i dam sie zastrzelic
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Aleksander Emelianenko chory.KSW miało rację

Następny temat

Jakie skuteczne i proste kombinacje uderzeń do nauki bez instruktora

WHEY premium