SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do parteru Cię sprowadzę i nowy spam poprowadzę!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196661

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No bo Tyson mógł odpierdzielać akcje a jak ktos inny to robi to jest pojazd. Zawsze mnie to śmieszyło

I jeszcze zaraz ktoś napisze "nie porównuj Szpili do Tysona"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980



to też jest "hype" ja też lubię jak walka się sprzedaje i jest bad blood w postaci trash talku, ale k***a jak można być taką p***ą i kogoś uderzyć przed walką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Dremor juz nie musisz na każdym kroku pokazywać, ześ naczelny fanboy szpilki, juz dało sie to zauważyc wczesniej. To że jest młody, nie usprawiedliwia jego bluzgania i poziomu poniżej slumsów. Wielu jest młodych gości z jakims poziomem w wypowiedziach i zachowaniu. Zwykły pyerdolniety kibol, który naoglądał się highlightów Moraygy i świruje wielkiego zabijake.

I masz racje, nie ma co porównywać go do tysona. BO chłop poza PAROMA śmiesznymi akcjami w całej karierze nie odp*****lał zupełne nic na konferencjach, gośc jest z zupełnie innego świata i nie ma co równać gościa nygusa z nowojorskich ulic którego poyebało po zdobyći XX milionów do jakiegoś kibola, zrywającego szaliki przeciwnej druzynie.

ps. mam nadzieje,ze wezmiesz to z przymrużeniem oka i nie bedziesz smiertlnie poważny

Zmieniony przez - Strecho w dniu 2013-01-07 16:36:45

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060


Juz dupeczek nie mozna wstawiac i to jeszcze na pierwszej,a niech cie B-REAL !


Zmieniony przez - daniosfd w dniu 2013-01-07 16:50:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Dwóch bokserów, a jak przychodzi co do czego to zapasy, co potwierdza, że MMA>boks i niech się Arum p******i
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Strecho, ja w ogóle nie jestem jego fanboyem, dziwi mnie tylko ta hipokryzja wśród ludzi i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
daniosfd


Juz dupeczek nie mozna wstawiac i to jeszcze na pierwszej,a niech cie B-REAL !


Zmieniony przez - daniosfd w dniu 2013-01-07 16:50:00


O danio wrocil. Siema

Co do zachowania Szpilki to mam takie samo zdanie jak Dremor. A jego fanboyem tez nie jestem. Uwazam go za prymitywa, ktorego Adamek wyboksowalby jak noobka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
jw. Strecho niestety widzi tylko skrajności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trash-talk Szpilki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Trzeba było wstawić na drugiej stronie, to bym nie zauważył
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Aleksander Emelianenko chory.KSW miało rację

Następny temat

Jakie skuteczne i proste kombinacje uderzeń do nauki bez instruktora

WHEY premium