SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do parteru Cię sprowadzę i nowy spam poprowadzę!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196731

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Ja oj**ałem paczkę ciastek mafijnych i jakoś żyję z tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
Balboa ty to nie masz prawa glosu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
danio bo co?

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
ja tam nie raz 3 na raz zjem i ch**, dziś 2 oj**ałem i gruby nie jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
A ja też z sylwetką nie miałem nigdy za fajnie: płaskostopie, chudy, wąski w barkach po ojcu, długo niski ale już 180 osiągnąłem i więcej być nie musi, do tego zawsze słaby w sportach byłem, chyba nie mam predyspozycji jakichś ale trenuję i są postępy i to jest najważniejsze.

Za to nawet siostra mówi, że mam większe predyspozycje intelektualne od niej, a to nie jest byle co bo ona studiuje medycynę. Żebym jeszcze nie był tak leniwy do nauki...

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
kondi- nie ma op*****lania sie
btw masz fajne imie, takie meskie

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
Poniewaz jestes niepelnoletni i ciebie dotyczy sprawa,to troche tak jakby zapytac przestepce,czy chce by go ukarac.Masz tu lepiej film

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Balboa, nie podrywaj mnie, wolę dziewczyny

A tak serio to imię jak imię, niemiecki

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
danio , a wiesz ze jak sie jest nieletnim to nie znaczy ze jest sie d****em? ilu jest d****i pelnoletni za to :D

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Dremor- naprawdę nie ma czego zazdrościć.... Prawdę powiedziawszy aż mi się smutno zrobiło jak przeczytałem twoją historię. Tym bardziej że mam trochę do czynienia z takimi ludźmi i wiem co to za ból. Najważniejsze to się nie poddawać i nie dołować. Sam nie wiem co mi dolegało ale przez pół roku walczyłem ze strasznym bólem w odcinku ledźwiowym i nie mogłem wstawać bez dotarcia do czegoś o co mogłem się podeprzeć i co pomogło mi się wyprostować. Do tego zerwałem miesień na plecach a dokładnie jakieś włókna. Mimo wszystko dalej chodziłem na treningi bo nie wyobrażałem sobie życia bez nich przez co tylko pogłębiałem swoj ból. Żaden lekarz nie był mi w stanie przez długi czas pomóc dopiero na samym końcu trafiłem na dobrego specjalistę który się mną zajął. Teraz jestem okazem zdrowia choć strach o powrót bólu pozostał więc też staram się unikać ćwiczeń obciążających kręgosłup. Choć czasami zrobię jakiś MC ale to tylko od czasu do czasu.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Aleksander Emelianenko chory.KSW miało rację

Następny temat

Jakie skuteczne i proste kombinacje uderzeń do nauki bez instruktora

WHEY premium