SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do parteru Cię sprowadzę i nowy spam poprowadzę!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196613

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
Nie wierze.































Ciekawe,czy pobil Sonnena
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zydki bez jaj



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Widzieliście co trener JDSa stwierdził? - mianowicie, że najlepsi ciężcy obecnie to Cain, JDS, Cormier i uwaga Struve i Barry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5786
Trener wie co mówi, nie wie tylko dlaczego:)
Dzień Świra potęga, właśnie na rozruch w pracy odpaliłem ze znajomym scenę z pociągu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Toquinho na TRT a Beltran na nandrolonie wpadli po FX6.. Beltran to ok, ale Toquinho!? Przecież on mówił, że dzięki pracy w polu jest taki duży tj Wy - okłamaliście mnie! Ja wierzyłem w czysty sport i że tylko Overeem bierze!

















a tak serio czekam aż wpadnie jakiś FlyW albo Roy Nelson (chociaż jakby jakieś info wyszło, że miał T/E chociaż 3:1) żeby już skończyły się gadki, że ktoś niby nie bierze.. przynajmniej na tym forum mało jest takich ludzi na szczęście..

Wiadomo czemu Overeema nie wymienili, Barry to kolega a JDS liczy, że dostanie na pożarcie Struve jak wygra z Huntem i będzie miał prostego TE, ale mam nadzieję, że go Hunt poskłada i JDS będzie miał przej**ane, bo przegra z Huntem przez KO w 1 rundzie

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-01-11 09:45:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Rabittt, po pierwsze długie łapy na to wpływają, a po drugie to co wielu nie widzi- czyli szerokość barów/obojczyka itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
Ciekawe jak tam Daweq i jego cykle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
O nieeee ja też myslalem, ze ten mały bojowy krasnal jest czyst jak łza, moj swiatopogląd sie rozpadł.


Ciekawe jak tam teraz cykle Reema idą. Ponoć chińczycy teraz wiodą prym w swiecie 'niewykrywalnych' anaboli.

Zmieniony przez - Strecho w dniu 2013-01-11 09:54:45

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
2 porażki z rzędu i zawieszenie na 9 miesioncuf nie wróży nic dobrego aż mi się go szkoda zrobiło mimo, że nigdy jego wielkim fanem nie byłem, ale go lubię.. Pewnie wróci i dostanie kogoś komu nogę urwie w mniej niż 2 minuty.. i komuś kto go za mocno nie uderzy..
a Beltran niech wyp*****la.. Ludzie się podniecają jego walkami a to zwykły cepownik z dobrą szczęką - to nie poziom UFC..
nie no walki ma w sumie ciekawe, ale nie skilla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Ale przeeeciesszzz sterydy nie walczom !! Lombard był czysty i pokonał chemicznego palharesa ! Liczom się i tak umiejestnosci !

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Aleksander Emelianenko chory.KSW miało rację

Następny temat

Jakie skuteczne i proste kombinacje uderzeń do nauki bez instruktora

WHEY premium