SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do parteru Cię sprowadzę i nowy spam poprowadzę!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196612

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gdybys mial ptasznika to bys sie tak go nie bał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mój kuzyn miał jakiegos pajaczka skaczacego wzial go do reki i wystawil w moja strone i ten skvrywysn na mnie skoczył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
@TezAndrzej nigdy się jakoś nie zagłębiałem więcej w ten temat, ale to mit na 90%. Bez jadu by nie mogły jeść. Bo one tam mają jakieś substancje co rozpuszczają ofiarę i taką papkę wsysają, bo ptaszniki nie mają takie mordy normalnej i zębów żeby gryźć
@Steven biore plecak, chcę pakować żarcie i widzę jakąś pajęczynę pod zeszytem, to już wiedziałem o co chodzi, bo się wcześniej skapnełem że spjerdolił ale nie miałem czasu i chciałem to zrobić po powrocie z uczelni. Więc jak już domyślałem się, że tam siedzi dzifka to wziąłem pudełko, pinsete taką z 30cm czy tam 40cm, zamontowałem na niej pudełko i go nakryłem z góry, potem podsunąłem wieczko od spodu i był mój.
to sobie teraz wybraźcie, łapanie takie pająka do pudełka, jak się chce go wysłać :P to jest hardcore, a zap*****lają tak



j zabstyl, dla kogoś co nie miał z tym styczności to sobie myśli WTF? po paru latach to się obchodzisz jak w Yorkiem xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
jakby mnie uj**ał to i tak bym umarł czy bym nie był uczulony czy bym był whatever, bo by mi pikawa ze strachu stanęła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
jac - a ty masz dziewczyne?

Jakbym swojej kobiecie pokazal filmik z mysza, to by przez tydzien plakala. A przedtem by mi wydrapala oczy pewnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
jac88
@TezAndrzej nigdy się jakoś nie zagłębiałem więcej w ten temat, ale to mit na 90%. Bez jadu by nie mogły jeść. Bo one tam mają jakieś substancje co rozpuszczają ofiarę i taką papkę wsysają, bo ptaszniki nie mają takie mordy normalnej i zębów żeby gryźć
@Steven biore plecak, chcę pakować żarcie i widzę jakąś pajęczynę pod zeszytem, to już wiedziałem o co chodzi, bo się wcześniej skapnełem że spjerdolił ale nie miałem czasu i chciałem to zrobić po powrocie z uczelni. Więc jak już domyślałem się, że tam siedzi dzifka to wziąłem pudełko, pinsete taką z 30cm czy tam 40cm, zamontowałem na niej pudełko i go nakryłem z góry, potem podsunąłem wieczko od spodu i był mój.
to sobie teraz wybraźcie, łapanie takie pająka do pudełka, jak się chce go wysłać :P to jest hardcore, a zap*****lają tak



j zabstyl, dla kogoś co nie miał z tym styczności to sobie myśli WTF? po paru latach to się obchodzisz jak w Yorkiem xD


alez zapiertala skurfiel.

Ja to jestem na osy uczulony, wiec jakby mnie ptasznik ugryzl, to by rozwiazal moje problemy raz na zawsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
KU*WA JAKIE TO SZYBKIE JA PIE*DOLE

Zmieniony przez - astrophysic w dniu 2013-01-12 14:21:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
no dziewczyny to już całkiem przej**ane jak się myszy boją to na sam widok w klatce na takiego ptasznika by zemdlały albo się takiego nieraz patyczaka na ścianie boją, ale mam koleżanke co ma w mieszkaniu ptasznika i go karmi normalnie xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Kuro
jac - a ty masz dziewczyne?

Jakbym swojej kobiecie pokazal filmik z mysza, to by przez tydzien plakala. A przedtem by mi wydrapala oczy pewnie...






Kurczaczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
^^ niektóre są szybsze i skaczą
@Kuro nie mam ;)
mysz dałem tylko raz, żeby zobaczyć "jak to jest" też mi trochę żal było. a jak typy dają wężom króliki, świniki morskie to już całkiem chvjowa sprawa ;/
laski hodują też ptaszniki ale większość to by spjerdalała na koniec świata.
Raz zabrałem na uczelnie wylinkę (dla kogoś kto się nie zna wygląda jak ptasznik żywy, to wkońcu jego pancerz zrzucony), kumpel ją wziął do reki i od tyłu do typiary "fajne mam zwierzątko?" ta morde wydarła i wybiegła w środku zajęć, ryczeć do kibla xD
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Aleksander Emelianenko chory.KSW miało rację

Następny temat

Jakie skuteczne i proste kombinacje uderzeń do nauki bez instruktora

WHEY premium