SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do parteru Cię sprowadzę i nowy spam poprowadzę!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196597

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
Kondi wiem, że jest taka możliwość ale by mnie rodzina na stosie spaliła chyba nie no, jakby mi zależało to bym to zrobił i tak a nie patrzył na innych. Nie jest mi to na chwile obecną do niczego potrzebne ;)
o to właśnie chodzi PRAWUS, niby tolerancja wszyscy się mają kochać, a weź właśnie nie poślij dzieciaka do pierwszej komunii :D to życia nie będzie miał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
ta mi napisała ja odpisałem i mi jakaś murzynka zdjęcie przeslała i była brzydka zresztą wstawiałem tutaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
jac88
Kondi wiem, że jest taka możliwość ale by mnie rodzina na stosie spaliła chyba nie no, jakby mi zależało to bym to zrobił i tak a nie patrzył na innych. Nie jest mi to na chwile obecną do niczego potrzebne ;)
o to właśnie chodzi PRAWUS, niby tolerancja wszyscy się mają kochać, a weź właśnie nie poślij dzieciaka do pierwszej komunii :D to życia nie będzie miał


Mozliwosc jest, ale to nie znaczy, ze tak latwo sie wypisac. Kumpel poszedl sie wypisac to go nawracac zaczeli i jakies indywidualne rozmowy chcieli przeprowadzac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Mi murzyn z Kongo chcial zaplacic 6tys funtow za poslubienie jego siostry,by mogla legalnie w Unii mieszkac...tydzien czasu za mna lazil,w Anglii w zeszlym roku zlapali Polke na goracym,jak za murzyna wychodzila za siano...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
mogłeś brać. aids gratis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszedłbyś do królewskiej rodziny, bo tam każda wioska ma króla.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221390
lord raV
a co byłeś na ustawce?

Nieeee ale lałem sie z pare razy w życiu z kibolami(ale 1 vs 1 na szczescie) i raczej jakies kozaki to nie były
xper
nie chcę nic mówić ale murray to też był taki dresik czyż nie? co nap*****lał się na ulicy i miał ch** wie ile walk...

ale masz rację Murray był trochę"porypany" ,zwłaszcza jak dawno temu na Sherdogu "chwalił sie", niejednokrotnie ze komus w********ł ,oczywiscie zdarzaja sie wyjatki(zdarzaja sie też wsród Kiboli,całkiem normalni goscie ,piłkarscy maniacy itp.),mi chodziło głównie o większość,która jest Imo mocna w grupie ale żeście natłukli Spamu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
ogladam na tvn,jak w Polsce sobie laski operacje p;astyczne robia...polowie wystarczylaby dieta i cwiczenia...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Aleksander Emelianenko chory.KSW miało rację

Następny temat

Jakie skuteczne i proste kombinacje uderzeń do nauki bez instruktora

WHEY premium