SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT- Tomq szlifujemy muscle -podsumowanie masy 112 str, aktualne foto 169 str.

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 226889

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12101 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
zapisalem sobie bym wiedzial ile czasu zajmie praca nad 250kg w martwym%)
ogolnie ostatnio podchodzilem pod 180kg w siadzie, ale trzymajac sztange na barkach zadalem sobie pytanie po kij mi siadac z takim ciezarem, jak nie przeklada sie to na poprawe wygladu miesnia (chodzilo o 1 rep) i odlozylem bo zwątpilem haha

ogolnie fajnie jest targac spore klamoty, jednak trzeba miec pewne priorytety, ktore czasem kloca sie z naszym ego%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
ja się tylko (niepotrzebnie z resztą) wkurzałam - ostatnio mało co na grzbiet zarzucam przy przysiadach, ale stwierdziłam, że wolę robić je z poprawną techniką, z mniejszym klamotem, niż robić z siebie pajaca z ciężarem, który przekracza moje aktualne możliwości, byle tylko nakarmić swoje ego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12101 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
dokladnie Basia :D jednak wiesz jak to z facetami%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
z facetami?! to my kobiety odczuwamy... "presje" przy siadach - zwłaszcza jak sala pełna ahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111386
a facet odczuwa presje [no, pseudo-facet] kiedy laska obok dźwiga większego klamota, niż on

tak się rodzą kontuzje

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Skelque
z facetami?! to my kobiety odczuwamy... "presje" przy siadach - zwłaszcza jak sala pełna ahaha


Presja przy przysiadach? Spróbuj zrobić pośladki będąc jedyną dziewczyną na sali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kiedy robię hip thrusters, też czuję się jedyną dziewczyną na sali
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12101 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
Skelque
z facetami?! to my kobiety odczuwamy... "presje" przy siadach - zwłaszcza jak sala pełna ahaha


zwlaszcza jak za Toba stoi asekurant



dideek
a facet odczuwa presje [no, pseudo-facet] kiedy laska obok dźwiga większego klamota, niż on

tak się rodzą kontuzje

jak moja kobieta podciaga sie na drazku 5 razy to jest zatrzymanie czasu na silowni, jak skonczy serie to kazdy wraca do swoich cwiczen



Maksym III
Kiedy robię hip thrusters, też czuję się jedyną dziewczyną na sali

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
Maks rozj**ał hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Gdzieś krążył jakis filmik jak dziewczyna robi siady i jakiś koleś ją asekuruje, dziewczyna nie daje rady to ten hyc ją za piersi i do góry za trzecim rzem kobitka nie wytrzymała i ją zgięło w pół

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik treningowy - TrzymamFason

Następny temat

[DT] Kacperots12334

WHEY premium