SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT- Tomq szlifujemy muscle -podsumowanie masy 112 str, aktualne foto 169 str.

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 225969

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
kurfa odj**alem, glodny jestem... kusi mnie zeby kebaba zamowic bo jest u mnie 24h na dobe :D

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
ok cos mi sie wlasnie przypomnialo


wytrzymam do 7 rano

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
To poproś o tego z mięsem z dołu

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobrze, że nie lubię kebabów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie wiesz co dobre

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 546 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12418
może to jest dziwne ale ja jeszcze nigdy nie jadłem kebaba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja rok temu zjadłem pierwszego i mnie nie porwało, kilka zjadłem i już od miesięcy nie jadłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
jak sprawdzone miejsce to spoko, ja z byle budki nie jem takich rzeczy, jako, ze moje wyksztalcenie z technikuj jest w kierunku gastronomicznym mialem przyjemnosc na praktykach odwiedzic kilka mniejszych punktow gastronomicznych i widzialem w kuchni rozne poziomy czystosci pracy... wiec nie ryzykuje:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 546 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12418
TomQ-MAG
jak sprawdzone miejsce to spoko, ja z byle budki nie jem takich rzeczy, jako, ze moje wyksztalcenie z technikuj jest w kierunku gastronomicznym mialem przyjemnosc na praktykach odwiedzic kilka mniejszych punktow gastronomicznych i widzialem w kuchni rozne poziomy czystosci pracy... wiec nie ryzykuje:)


to ty nie wiesz że brak włosa w jedzeniu od kucharza może cię pozbawić cennych substancji odżywczych ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17704
sobiecwicze88
może to jest dziwne ale ja jeszcze nigdy nie jadłem kebaba

tez nigdy kebsa nie jadlem, nie ciagnie mie do takiego zaarcie, po zapachu czuje same chemie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik treningowy - TrzymamFason

Następny temat

[DT] Kacperots12334

WHEY premium