SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT- Tomq szlifujemy muscle -podsumowanie masy 112 str, aktualne foto 169 str.

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 226801

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 8067 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42784
Tomq przy okazji zadam pytanie dla takiego początkującego w temacie jak ja , na mięśnie głębokie wystarczy trening core tak? A na mobilność co najlepiej dać na początek i też na rotatory? Bo przy barkach zależnie od ułożenia ręki coś mi jakby " skrzypi " w l;ewym barku i nie mam pojęcia co to może być.Z góry dzięki za odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
A ja mam pytanie odnośnie BCAA. Jak już zejdziesz niżej z bfem do tego momentu że redukcyjne działanie yhoy się zacznie to BCAA wywalisz czy zostawiasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12092 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
BCAA zostawiam caly czas:) u mnie nie ma to wplywu na dzialanie johy, juz testowalem nie raz:)
wrzucacm 30g bcaa xtra na 1l wody i popijam na treningu czyli 15g bcaa wychodzi, joha dziala tak samo bez zmian:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12092 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
kacper95
Tomq przy okazji zadam pytanie dla takiego początkującego w temacie jak ja , na mięśnie głębokie wystarczy trening core tak? A na mobilność co najlepiej dać na początek i też na rotatory? Bo przy barkach zależnie od ułożenia ręki coś mi jakby " skrzypi " w l;ewym barku i nie mam pojęcia co to może być.Z góry dzięki za odp.


tak, jezeli chodzi o miesnie srodka czyli core, to trening jak plank+ wersje utrudnione jak odrywanie konczyn ect w zupelnosci wystarczy.
bys musial zbadac zakresy rotacji w barkach jak i podstawoee ruchu jak zgiecie, wyprost, odwodzenie czy sa zachowane wszystki euchy w pelni, bo moze byc to tez chocby przyczyna piersiowych, czy strony grzbietowej:)
co do treningu rotatorow stawu barkowego
Tutaj masz na rotacje wew czyli subscapularis-podlopatkowy




a tutaj na rotacje zew



PS dobra klata

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12092 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2454 Napisanych postów 24182 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402644
Ja sie skusiłem, obyło sie bez niespodzianek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 8067 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42784
Dziękówa Tomq Sog sie należy ale coś nie wchodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12092 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
wincol
Ja sie skusiłem, obyło sie bez niespodzianek


gruby ja zjadlem dzisiaj jedno ciastko oreo, ktore ma 7g wegli

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2454 Napisanych postów 24182 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402644
uważaj zebys nie przesadził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12092 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910



DNT w sumie...
Trening funkcjonalny
Brzuch
Tabata
Stretch


Suple
MMB przed treningowo 4 capsy
bcaa na treningu
wpc, leucyna, zma, magnez, potas, zurawina, czosnek, witamina c



Dieta










+mobilizacja rzepki przez moja fizjo%)




Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2016-02-24 22:26:17

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik treningowy - TrzymamFason

Następny temat

[DT] Kacperots12334

WHEY premium