SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT- Tomq szlifujemy muscle -podsumowanie masy 112 str, aktualne foto 169 str.

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 225882

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
PS moje dziecko dzisiaj schowalo sie w kwiatach i udawalo, ze jej nie widac %) hehe

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 653
haha jaki puszek z niego <3 widać , że zadowolony z życia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
koty są śmieszne max%) nigdy nie wiadomo jak sie zachowa w danej sytuacji%) np potrafi usiasc na dupie jak czlowiek na kanapie i ogladac tv%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 653
jak ja zajmowałam się kotem moich znajomych, to zwykle siedział na balkonie bo było ciepło i nagle skoczył z 3 piętra na dół :D a później trzeba go było zbierać i zanosić na górę haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam mega podobnego kota do Twojego. Chore poj**y, tak bym opisał większość kotów:D ale mega kochane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
Koty śmierdzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
ja wychodzi z chaty i je byle gowno ze smietnika to smierdzi
uwierz mi, ze moj kot pachnie jest kompany co jakis czas, bo persy lubią wodę

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 653
patrzcie, dla mnie to najlepszy agent jakiego znam haha, ostatnio siedziałam u koleżanki i zrobiłam mu zdjęcie oglądał TV





Zmieniony przez - klaudiaste_ w dniu 2016-07-27 09:26:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Koty kotami, ale aż dziwne, że nikt nie wypowiada się na temat Twojej fotki

Niezły byku z Ciebie, ładnie nabity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Koszulkę to chyba M-ke masz

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik treningowy - TrzymamFason

Następny temat

[DT] Kacperots12334

WHEY premium