SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT / shrimp2 / rok2 / podsumowanie s. 157

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 181470

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
Krewetko, miałaś do mnie przyjechać na szoping jakiś A może to ja miałam do Ciebie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
Do wznosow bioder i rdla dolozyc jeszcze cwiczonko z gumami i mozna przekonac sie ze ma sie tyly i jednoczesnie miec je sparalizowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Szefowo, po emotce wnoszę, że pytanie retoryczne
Odpowiedź może być tylko jedna

aineko no tak to z nami jest
Ale autentycznie, na wiosnę, jakimś majem, ewentualnie w wakacje to już nie ma bata. A najlepiej jakieś większe szopingi np. w Kraku. Zgwałcimy Lejjlę i inne Krakuski. Kendra jest z miasta smoka, Lady M. Fajnie by było :w00t:

red i bez gum nadal ciężko mi znaleźć wygodną pozycję przed kompem

Gardło mi wysiadło. To na pewno te pociągi ostatnimi czasy. Grzeją jak sto pięćdziesiąt, ludzie na siebie kichają i smarkają, potem na zewnątrz mróz i ciapa. Wtorek i piątek znów chyba spędzę w pociągu, obym się nie dobiła. Nie mam czasu na pierdoły.
Mam lipę, imbir, herbatę z malin i jakieś tabsy na gardło bez cukru Czosnek i cebulę sobie zapodam w dużych dawkach. Macie jeszcze jakieś domowe patenty?


Ale dość marudzenia. Szantażystka poszła w diabły i... tadam



Zaczynam wierzyć, że ta 6 z przodu jest autentycznie realna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Piękne spadki, ani się obejrzysz i 6 juz będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Ładnie dajesz


Na gardło to szałwia i rumianek dobry Do płukania oczywiście

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
Super!!!!!!!!!!
Piękne spadki, zazdroszczę (przez to że u mnie stoi w miejscu) trzymam ksiuki za 6 z przodu w następnym tygodniu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
Krewetko oj cos czuje ze niedlugo zaczniesz myslec o 5 z przodu

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
szałwia i rumianek dobry Do płukania
Zdaje się, że mam obydwa Dzięki Dotka

przez to że u mnie stoi w miejscu
To ta szantażystka :/ Jak przyjdzie i pójdzie, pewnie zleci hurtem kilka kilo i po kilka cm w obwodach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
O Pani A może poprawniej: cieniu człowieka

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4930
Brawo. Szczene zbieram z klawiatury i składam pokłon...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siłownia - orbitrek

Następny temat

Nie popełnić błędu

WHEY premium