SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT / shrimp2 / rok2 / podsumowanie s. 157

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 181463

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Bardzo mię to cieszy, jeszcze raz dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Dzień 19 - miska niska, skakanka for fun

No może nie całkiem taki fun, bo się trochę kułam i znów się bogu ducha winnej ścianie oberwało Ciekawe, że wcale niechcący w tym samym miejscu bardzo długiego korytarza tylko z 10 cm wyżej niż poprzednio. Poczytuję to za dobrą monetę i efekt rozciągania. Kiedyś mam nadzieję skopać ją na wysokości ramienia i to z półobrotu jak Chuck Norris



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
skakanka for fun

Krewetko podziwiam, ze robisz taki trening dla zabawy
Ja wczoraj zrobilam okrojona wersje (odgapilam tez tabelke) i dlugo nie moglam dojsc do siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 634 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7285
Witaj. Jakoś tak szybko ten czas leci, że nawet nie zauważę a tu już nowy dziennik. Zazdroszczę tej skakanki bo ja spróbowałam raz i jakoś do gustu mi nie przypadła ale będe dalej dzielnie walczyć i w końcu wiem, ze się uda :)
Trzymam kciuki za kolejny okres i będę po cichutku zaglądać dla inspiracji :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Ano, jakoś dziwnie mi skakanka podpasowała

rudzilla za kciuki dziękuję, bardzo się przydadzą. Na razie się nie inspiruj, bo jakoś wyjątkowo mi ten dzienniczek marnie idzie :/ Ale będzie lepiej
No cóż, trudno, zaburzę tą idylliczną niedzielę pięknych spadków w dziennikach i wkleję moją żałobną :/



Wracam do aptekarskiego ważenia co do grama. Sprawdziłam sobie wyrywkowo dwa produkty z codziennego menu i np. jajko liczę przeciętne (60 g), a moje giganty mają ok. 80g, co od razu przy minimum 2 sztukach codziennie zmienia mi michę o ok. 50 kcal. Smalec, który jem łyżeczką liczę jako 10g, a jak zważyłam, wyszło 13g, czyli znów ok. 25 kcal. To samo z masłem, tranem i pewnie mlekiem do kawy. Suma sumarum miskę mam ostatnio niedoważoną i to możliwe, że wcale nie lekko.
Stwierdziłam też, że jak mam w menu sernik lub lody z wheya to mnie tak nie nosi na słodkie, bo mam poczucie, że mam jakiś łakoć i się tak nie umartwiam Strasznie mnie za to nosi po owocu, w związku z czym pozbywam się z michy pomelo i jabłek, na korzyść lodów jagodowych z wheyem.

Dzień 20 - miska wysoka, DNT



I powtórzę się z pytaniem:
Gubią mnie cheaty. Obliques, czy ja bym mogła iść systemem 3 x 1600 + 1 x 1800 + 2 x 1600 + 1 x 1800 (cheat)? Wtedy mam cheat zawsze tego samego dnia i robiłabym go sobie w czwartki gdy mam zajęcia w budynku z fajnym barkiem. Nie musiałabym brać dodatkowego pudła z posiłkiem, tylko zjadłabym obiad w barku w pracy. No i tym sposobem miałabym łatwiej organizacyjnie i prościej, bo bym nie uciekała w słodycze i miałabym ograniczenie ilościowe - obiad i koniec, a nie jakieś cholerne podjadanie w domu.
I dalej nie wiem czy ja ten cheat jakoś wliczam w te 1800, czy to jest bonus poza tą kalorycznością?

Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2012-02-26 20:00:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 794 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10493
Krewetko kupiłam, Tobą zainspirowana skakankę i kółeczko. Melduję, że moje też jest zepsute, też nie wraca- jakaś felerna partiaAha, w Intersporcie zapłaciłam 29 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Bedzie dobrze.

Wiesz, ja przez te 2.5 roku cwiczen stalam sie (zaryzykuje) tak insulinowrazliwa (?), ze musialam wyrzucic wiekszosc owocow, wszelkie slodycze, syrop klonowy, a nawet kvrva platki owsiane i dopiero jak zjem tlusto + straki to czuje sie dobrze, syto i nie mam fizycznych jazd i parcia na dalsze ww. Od slodyczy dostawalam drzaczki i napadow lekowych

Zmieniony przez - wrong w dniu 2012-02-26 20:19:48

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 634 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7285
Oj i tak się bede inspirować mając w pamieci poprzedni dziennik w którym mi zaimponowałaś. Kiepskie dni się zdarzają - mi od tygodnia i nie wiem czy jutro mi sie uda dotrzeć na siłownię i znów liczyc jedzenie.
Wspólnymi siłami damy radę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
trzeba zapyerdalac, bo dzien kiedy sie zachce moze nastapic za pol roku i 5cm w talii

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 634 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7285
Tak słowo zapyerdalac jest tu kluczowe i nie ma to tamto - słabe to są te co nic nie robią a my jestesmy BOSKIE więc trzeba te parę ton przewalić i będzie dobrze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siłownia - orbitrek

Następny temat

Nie popełnić błędu

WHEY premium