SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT / shrimp2 / rok2 / podsumowanie s. 157

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 181498

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Co za czasy, ile to kilo temu było ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6391
Shrimp a ten tran dla wiekowych mają w wersji bezsmakowej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
obliques zaledwie przed chwilą
Ale fakt, zdarza mi się mierzyć czas kilogramami. Niedawno dość długo nie widziany kolega zapytał kiedy się ostatnio widzieliśmy, to mu powiedziałam, że chyba z 8 kg temu

czarny kot nie wydaje mi się, bo na stronie jest tylko cytryna: tran 50 .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 846 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31298
Shrimpku, probowalam zrobic Twoja bieznie 22 min, ale umarlam w polowie... i to byl ostateczny argument za porzuceniem orbiego i zawalczenia z bieznia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Magalina mnie też bieżnia mocno drenuje Mocniej niż orbi. Bardziej to się tylko wioseł boję

Dziś mnie bieżnia wypociła lepiej niż sauna
Miał być marsz, ale znów się potargowałam trochę z losem i trzeba było zapierniczać, żeby się spełniło
Za to jak przyszłam do domu, to się rozsypałam. Można mnie zamieść na szufelkę i wyrzucić do kubełka.





Miska pudełkowo - pociągowa. Jutro też będzie coś w ten deseń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Zazdraszczam Ci tej bieżni. Bardzo lubiłam bieżnikować, marzy mi się bieżnia domowa ale drogie cholerstwo jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
shrimp2
Magalina mnie też bieżnia mocno drenuje Mocniej niż orbi. Bardziej to się tylko wioseł boję


Mnie wykańcza orbitrek, już sama myśl o jutrzejszym przyprawia mnie o dreszcze
Mi się marzą wiosła ale tez dużo kasy za porzadne trzeba dać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wiosla przyprawiaja o najwieksze dreszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
No ja właśnie obserwuję, jak się Szefowa z nimi mierzy i za każdym razem, mam wizję 6go tygodnia i pytanie: gdzie mi do wioseł?
Ale jak to już Adam Mickiewicz rzekł był: Lecz pan każe, sługa musi.
Ja się z Szefostwem spierać nie będę. Ja tu tylko sprzątam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
Terefere qq. Krewetka Ty tutaj masz swój fanklub

Stop boring me and think. It's the new sexy...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siłownia - orbitrek

Następny temat

Nie popełnić błędu

WHEY premium