SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT / shrimp2 / rok2 / podsumowanie s. 157

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 181446

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
elleth86 ano, padła mi edycja :/
Podpis już jest, to dodaj sobie jeszcze awatar, bo giniesz wśród pytajników.

Piątek, 04.01.2013


plus 10 pięter

Dziś odzywało się kolano prawe dla odmiany i drętwiała mi lekko prawa łydka.
I nie byłam pewna czy mam kolkę czy mnie brzuch mięśniowo nadal pobolewa. Kichanie wciąż boli
Znów czuję, że jakoś z sensem się pocę na tych moich treningach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8906
Cześć Krewetko, dawno nie zaglądałam a tu wielki kambek !!! super, ciągle wracam do Twoich pierwszych dzienników, jesteś debest, będzie się działo. Bardzo lubię Twój lekki styl pisania i poczucie humoru a wyników zazdraszczam normalnie jak czytam, zwłaszcza pomiary to jakoś dziwnie mam kolor zielony. Pozdrawiam w Nowym Roku życzę 60 i tytułu Miss Bikini
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
tyralaa dziękuję, fajnie że wracasz na łono



Wczoraj łydki mi spuchły jak przy mega hiper upałach. Miałam wrażenie, że mi pękną, tak je coś od środka rozsadzało. Aż z ciekawości zmierzyłam. Lewa 43 cm, prawa 45 cm Dziś zeszło, ale jeszcze nie całkowicie.
Jedyne co podejrzewam to nabiał (no chyba że nowe białko, ale to jadłam też przedwczoraj). Wczoraj natomiast przewaliłam nabiał, bo był i twaróg, i kefir, i śmietana do kawy - około 210 g.
Już kilka razy miałam podobną akcję, ale nie umiałam jej z niczym powiązać. Chyba sobie zrobię podobny dzień jeszcze raz za kilka dni, a potem po @ odstawię na chwilę mleczne dziabry zupełnie i zobaczę czy coś się stanie.
obli żeby można było stwierdzić cokolwiek z tego odstawienia to na jak długo trzeba wywalić?

Brzuch odpuszcza. Dałam radę się dzisiaj podciągnąć, co było niemożliwe przez ostatnie kilka dni, bo mi się za bardzo mięśnie napinały i piekło jak szalone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
moze cos krzyżowego, to wcale nie jest rzadkie.. wywal nabiał znowu, w takim razie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Bra, to zrobię sobie za kilka dni testowo dzień z nabiałem i jak spuchnę jak smok to znaczy że trzeba się go pozbyć. Jakbym odstawiała to i tak po @, bo teraz się guzik dowiem, i tak będę naciągać jak gąbka, bez względu na wszystko

Niedziela free

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 6565 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58743
nie chcę szerzyć herezji ... ale tak ostatnio gadałam z moją przyjaciółką masażystką - to doszłyśmy ( a raczej ona ) do wniosku żeby może spróbować drenażu limfatycznego ( akurat jest w posiadaniu takich specjalnych gaci do tego zabiegu ) .... ale wiem że wykonuje się też taki zabieg manualnie... może Tobie tez by pomogło.

Przemiana Sylwetki 2014 - http://www.sfd.pl/Konkurs_/_CiociaSamoZlo_-t1015524.html
aktualny - http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_/_DT_/_redukcja_rok2-t978250.html
rok I- http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_na_redukcji-t892128.html

"Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł" - Albert Einstein

...& silence is better than bullshit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ale mleko na dłuzej pierw odstaw pozniej dopiero zapodasz sobie wieksza ilośc i przerwa na 5 dni i sprawdzisz, pierw musisz poczekac az sie wyczyścisz z wszelkich białek itd po produktach mlecznych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
CiociaSamoZlo próbuję sobie przypomnieć czy widziałam jakieś efekty po próżniowym, gdy chodziłam, bo on też miał usprawnić przepływ limfy, ale jakoś nie bardzo. Ale na masaż to owszem, bardzo chętnie bym się wybrała, tylko wiecznie mi czas gdzieś ucieka. Jak już znajdę to wolę polecieć na trening. Ale wybieram, a jakże Znalazłam chyba fajnego speca, tylko wciąż trafić nie mogę

OK, to odstawiam nabiał
Poniedziałek niestety free



Mam tydzień z wyjazdami i ogólnym kołowrotkiem. Nie wiem jak będzie z treningami. Dziś się nie udało. Oby jutro gdzieś się zmieścił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jakby sie ten kołowrotek miał do tygodnia przedłużać to obetnij sobie 200kcal z ww
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siłownia - orbitrek

Następny temat

Nie popełnić błędu

WHEY premium