SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT / shrimp2 / rok2 / podsumowanie s. 157

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 181456

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 536 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4310
Krewetko! Wymiatasz z tymi opowieściami tarzałam się ze śmiechu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
ładnie idziesz z ciężarem
a te historie --->

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Brawo z MC i wiosło ładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 427 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11992
Fela_72
Gdzieś ty świeżą solę dorwała?


Bywa w sklepie rybnym na Wiktorskiej (tuż przy Puławskiej).

I compete to win

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Dzień 36 - miska niska, trening metaboliczny, obwód 2



Legenda:
Te crispy to chlebek norweski zakupiony w Lidlu w ramach trwającego właśnie tygodnia skandynawskiego. Mam nadzieję, że nie jest passe i od czasu do czasu da się przemycić w ramach liczonych węgli. Bardzo go lubię i jest cieniutki, więc waży co kot napłakał Te 17 g to 2 płatki. Paczka ma 38 płatków, więc na minimum 19 razy starczy.
Skład: mąka żytnia razowa 93%, woda, drożdże, sól.
Wartości na 100g: 350 kcal, 11B, 2,3T, 59W.



Koktajl to takie coś. Bardzo mi to ostatnio przypasowało po treningu, tudzież do pracy.



No i znów muszę polecić Lidla a dokładnie mrożone maliny. Pyszne. Nie jakieś zmiażdżone owoce z odrzutu, tylko prawdziwe, jędrne duże maliny. Nie wiem jak oni je mrożą, że trzymają kształt. W każdym razie rozmrażam wieczorem 200 g i na drugi dzień rozrabiam czekoladowe białko na dość gęsto, zalewam maliny, dosypuję 10-20g migdałów w płatkach, bełtam albo i nie i pakuję w torbę. Przy okazji polecam kubek curver (kupiłam wieki temu w Tesco). Ma pokrywkę uszczelnioną gumą i odpukać nigdy nic mi się z niego nie wylało, a nosiłam różne breje i jogurty, a teraz białko.

I tren:



O obwód mniej niż poprzednio, ale próbowałam walczyć z przysiadami sumo (ciągną mnie te cholerne biodra) i z pompkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
MAm taki sam kubek i takie same maliny z lidla

Pieczywo wygląda na pełnoziarniste, ale chyba passe są takie wynalazki tutaj.

Nie lepiej Ci upiec własny chlebek?

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Te maliny są w regularnej sprzedaży w lidlu???

Ja ostatnio kupiłam w kauflandzie owoce leśne i strasznie jestem wściekła. Po otwarciu okazało się że i owszem zawiera najwięcej poziomek, tylko te poziomki były wielkości truskawek.

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 794 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10493
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
filonka nie bardzo, bo ja z założenia chleba nie jem, a upiec bym musiała co najmniej bochenek. Mrożony mi nie smakuje, nie mówiąc o tym, że blokowałby przy moim tempie jedzenia chleba zamrażarkę przez wieki. Tak pomyślałam, że skoro ta chuda nie dmuchana Wasa czasem jest ok, to taka chrupka też od biedy.

Dotkazoz tak wygląda, bo od kilku dobrych tygodni są i nie znikają. 8,99 za 500g. Jest też jakaś mieszanka, ale nie kupowąłam, bo maliny rządzą

Kociszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
dajesz ostro do przodu w MC a chlebek dlaczego nie? te skandynawskie sa calkiem dobre. krewetko skoro sernik wcinasz to po co Ci sie pytac o chlebek tym bardziej jak piszesz, ze nie zamierzasz pozrec go w 2 dni
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siłownia - orbitrek

Następny temat

Nie popełnić błędu

WHEY premium