SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT / shrimp2 / rok2 / podsumowanie s. 157

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 181495

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
W dni nietreningowe? Bo ja je gdzieś planuję upchnąć, tylko nie wiem ile ich w ten tydzień wejdzie.
Ciąć póki co o dziwo mogę, bo na szczęście wciąż się jeszcze nie rozkręciłam po ostatnim eksperymencie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie nie, jeśli będziesz trenować i wyjdzie te dwa przynajmniej to nie ma sprawy, ale jakby sie sprawy tak potoczyły ze nie wyjdą treningi w ogóle to globalnie opuśc w tym tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Tydzień 4
Wtorek, 08.01.2013



Po wznosach bioder chciałam podnieść sztangę w MC i nie dałam rady.
Why? Przecież podnosiłam więcej? Przerwa od MC, czy jaki pierun?




Ciężko mi się dziś podbijało prędkość. Musiałam sobie mocno tłumaczyć, że nie mogę być leszczem. Normalnie słyszałam głosy



Przewaliłam miskę
Byłam pewna, że mam jeszcze spory margines i jadłam sobie w najlepsze
Mleko odstawiłam, mineralna wyszła, znalazłam resztkę „szampana” z sylwestra, więc placek owsiany był na wypasie



Kupiłam tran Moellera cytrynowy, ale Senior, bo nie było klasyka. W domu sprawdziłam i okazuje się, że ma więcej wit. D. niż klasyk. No to od dziś będę sobie Seniorem i będę go kupować na stałe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
chciałam tylko złoźyć hołd :) Ja zaczynam, a Twoja droga do sportowej sylwetki jest najlepsza motywacja.
Nic oryginalnego nie napisałam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
sfatygowne dwugłowe i pupa, nie było rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tak tak, to ja wszystko za nia robię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
tak myślalam, ze wzięłaś siekierkę i ją ociosałaś... jak Dżepetto Pinokia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siłownia - orbitrek

Następny temat

Nie popełnić błędu

WHEY premium