SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT / shrimp2 / rok2 / podsumowanie s. 157

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 181458

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
no to byla zabawa z czyszczeniem
pare tyg temu kupilam w pl kilo krewetek najmniejszych jakie byly-koktajlowe, i i musialam im ten czarny kregoslup czy co to jest wyciagnac... definicja dobrej zabawy mi sie wtedy przedefiniowala (jesli jest takie slowo)

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Nie, no takim hardkorem, żeby nie czyścić, to ja jeszcze nie jestem, wszak to mój debiut
anister ten kręgosłup to było jelito
Dziwne, myślałam, że koktajlówki są z definicji czyszczone maszynowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Serduszka, mmm...jakiś czas już nie jadłam. I też lubię bawić się w kardiochirurga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
apetycznie tu

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi tam od dziecka serwowali serca, żołądki, szyje. Babcia przy stole obgryzała kurze łapki i kupry Nic mnie nie powinno zaskoczyć. A jednak tran cofał się pięć razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Jeju czytając opisy o krwi i czyszczeniu serduszek to ... dźwiga mi się i mam łzy w oczach

Szkoda, że mam tak nasrane w głowie, że nic takiego nie ruszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Jagoda całe szczęście, że na dodatek nie wkleiłam zdjęcia Gdy byłam na montignacu, pisałam ostrzeżenie, że uwaga, poniżej będzie zdjęcie podrobów, proszę X o zamknięcie oczu i przewinięcie ekranu, bo biedna miała cofkę od samego widoku

A serduszka okazały się pyszne Coś jak żołądki, tylko znacznie szybsze w gotowaniu. Pewnie to rekompensata za czas poświęcony na oczyszczenie

Dzień 42 - miska niska, trening siłowy A





Weszłyście mi na ambicję z tym MC A fala dodatkowo z wiosłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 388 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5640
Widzę, że pojechałaś w końcu z MC tylko czekać na więcej, a jak plecy? Udało Ci się je utrzymać proste? Z tego co pisałaś wcześniej mocno obawiałaś się "graba".
Podziwiam za te serca. Ja miałam okazję raz w życiu spróbować (u teściowej, he, he), no i hmm, mało mi wtedy nie wróciło. Od tamtej pory mam uraz i nie potrafię się przemóc. Nawet jak kroję dla kociaków, to się brzydzę, ehhhh

Życie nie płaci za to, co umiesz robić. Życie płaci za to, co robisz.

You can't be alive if you can't do deadlift.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siłownia - orbitrek

Następny temat

Nie popełnić błędu

WHEY premium