SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT / shrimp2 / rok2 / podsumowanie s. 157

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 181503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Martucca dzięki za usunięcie.
Oszaleję bez tej edycji. Wdech, wydech, wdech, wydech. Jeszcze tylko 4 tygodnie, dam radę.

Powyżej miało być:
tyralaa wiem, mam tą świadomość, dlatego pisałam, że oscypkopodobny. Zdarzało mi się jeść oryginał (a jakże z żurawiną też), no i wiadomo niebo a ziemia. Ale jak się oferujesz, to ja chętnie skorzystam i Ci się przypomnę, ale to gdzieś tak w maju, bo jak już oscypek, to prawdziwy, ma być min. 60% owczego. Redykołką też nie pogardzę

Przy okazji anegdota, jak się K. Furczoń kiedyś ze mnie uśmiał, że na blondynkę trafił. Coś go tam wypytuję o sery i jagnięcinę, o to i o owo, i pamiętając, że zdobienia na spodniach góralskich to nie zdobienia a parzenice, że drewniana forma do oscypków, to nie po prostu forma, a oscypiorka itd. pytam go jak się nazywa ta piękna ozdoba, którą spiął koszulę. A ten patrzy jak na blondynkę, śmieje się ironicznie z przekąsem, jak to on i wali mi między oczy: spinka.


czarny kot nie, mam trening na 4 dni. Czasem coś w dodatkowy robię, jak mnie nosi, skakanka w domu, czy jakieś bieganie, a ostatnio jak mi zamknęli siłkę to brzuchy. Ale weekend mam na ogół na regenerację Ostatni tydzień nawet długi weekend, bo free były sob, ndz i pndz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Yyy, o takie klamerki chodzi?
Ja innej nazywy niż "klamerka" nie znam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6391
Owszem. Na wschodzie Pl mówimy na to spinacze no bo w końcu one spinają a nie klamerkują

Oj tych zawiłości jest cały ogrom. Mąż jest z Łowicza i ten tekst :zrób coś z tymi gzorami w pakamerce Miałam dość długą zawiechę umysłową bo co to są gzory? (niepoukładane rzeczy różnego typu) .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to koniec spamu.

Jak będzie bajzel, to proszę mnie wezwać jednym z tych dwóch magicznych słów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
Krewetko jak fajnie znow co niedziele patrzec na Twoje osiagniecia ( brakowalo mi tego) no i gratulacje, 6 z przodu zbliza sie wielkimi krokami

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 769 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32673
Krewetko fajnie że znów jesteś W święta pokazywałam Twoje osiągnięcia mojemu tacie, który też ma co nieco do redukcji, pokazałam mu co jesz itd i o dziwo jak wcześniej nic nie chciał robić tak teraz stara się w miarę trzymać dietę i unikać syfu Także jesteś mega motywacją nie tylko dla kobitek Graty że tak idziesz do przodu, podglądam Cię regularnie i trzymam kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
shrimp ja Cie musze juz gonic z tymi spadkami! gratulacjony o takich osiagnieciach to sie nawet filozofom nie snilo!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siłownia - orbitrek

Następny temat

Nie popełnić błędu

WHEY premium