SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT / shrimp2 / rok2 / podsumowanie s. 157

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 181452

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
I milion pięćset ludzi biegało, rolkowało i rowerowało Naród się zaczyna na poważnie sportowić
Mam podobne odczucia, aż się człowiek cieszy jak mija innych

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
cwiczy kazdy narod, oj tak
poszlam wczoraj na moja nowa silownie gdzie normalnie tylko przeciagi i wylaczone swiatlo (firmowa) a tam trzech kolesi na biezniach i dwie osoby na maszynach-chyba zaczelo sie przygotowywanie do sezonu
mam nadzieje ze im niedlugo przejdzie bo za kazdym razem musielismy ustawienia sobie zmieniac-a jak babka na leg press blokowala nogi w kolanach to mi zeby zgrzytaly (no a jestem leszczu..)

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Dzień 115 - rower



Miska dziwna, ale cały dzień w pracy, więc tak najprościej, a potem chciałam szybko dobić kalorie, bez pichcenia, bo jestem dzisiaj kompletnie zmarnowana i lecę na nos. Niestety białko niedoważone i masło znalazłam tylko z solą, a miałam nie solić, ale wszystko inne nie solone, łącznie z jajkami, kalafiorem gotowanym bez soli itp.
W ramach ruchu godzina roweru w terenie. Miałam iść na aeroby na siłownię, ale było już za późno, poza tym bolą mnie nogi po tym ostatnim bieganiu. Łydki i pachwiny Na rowerze czułam głównie uda, więc bez problemu sobie kręciłam, ale jak zlazłam i weszłam do sklepu, to matko z córką, szłam jak paralityk, aż się kilka osób obejrzało No chyba że to ze względu na mą urodę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Pierwsze rowerki w sezonie zawsze bolą :D Mnie dopiero dzisiaj przestał boleć zadek po rowerowych wycieczkach z zeszłego tygodnia :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
SeaHorse nogi bolą po bieganiu, nie po rowerze
Dalej bolą Muszę się zmusić i raz w tygodniu zrobić jakąś przebieżkę, bo inaczej będę tak miała po każdym pojedynczym marszobiegu



Iza no i co żeś najlepszego (!) narobiła?
Twoja niefrasobliwość jest naprawdę zadziwiająca. Żeby tak kilkoma decyzjami pozbawić za jednym zamachem tak dobrze rokującego klienta dla bariatrii, diabetologii, kardiologii, że o farmacji i psychiatrii nie wspomnę
Patrz coś nabroiła, kolejny etap za nami


* uda to chyba po wczorajszym rowerze spompowało, jak się mocowałam pod góreczki, bo po spodniach coś tam jednak czułam, że chyba lekko schodzą, zresztą ze wszystkiego zlazło, to i z ud na pewno też



Żółtym tłem stan obecny, na czerwono to z czym tutaj przyszłam
I wiem, wiem, że BMI jest o kant dupy potłuc, ale i tak się jaram Na dodatek wczoraj wyświetliło się 79,8, ale dzisiaj się coś rypło, więc wpisuję jak jest, ale wrong kupuj tego łiskacza, bo jak leci to ja dostaję skrzydeł i zamierzam tę 7 wydrzeć zębami.
Od dzisiaj 5 dni jadę na rybach - porządnie, bez wędzonych i solony - jako rzekła Iza. Do tego cynamon&Ska. Michy nie liczę, wypisek więc przez chwilę nie będzie.

Przepraszam za wielkość obrazków. Jestem na takim kompie, z którym mi się kiepsko dogaduje

Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2012-06-03 09:39:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
A tu jak zawsze pozytywnie i do przodu No i popacz, Iza jaka psuja, no!

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Ekstra kobieto

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
Piekne spadki Gratuluje, tak trzymaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Ja cię kręcę! Jakie bajeczne spadki! Gratulacje, kibicuję Ci całym sercem!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siłownia - orbitrek

Następny temat

Nie popełnić błędu

WHEY premium